POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest09.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Cały Chrobry po raz 14!

23.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Od trzynastu lat jest taki jeden dzień w roku, w którym cały Chrobry gromadzi się w jednym miejscu. Za nami już 14. edycja Prezentacji Chrobrego Głogów.

W hali widowiskowo-sportowej kibicom zaprezentowały się 22 drużyny reprezentujące pomarańczowo-czarne barwy. Najmłodsi - Piłkarskie Przedszkole Akademii Piłki Nożnej, czyli kategoria U-5, grupy selekcyjne APN, uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry tworzący ligowe zespoły młodzieżowe, trzecioligowe piłkarki i młodszy odpowiednik kobiecej sekcji, oldboje piłki nożnej i ręcznej, czwartoligowe rezerwy i po raz pierwszy reprezentacja Trenera Osiedlowego, której młodzi członkowie - pomimo zimowej przerwy w projekcie - chętnie utożsamia się z tym zadaniem. Największą uwagę wzbudzają pierwszoligowcy, którzy zostali zaprezentowani jako najważniejsi. Wśród nich nowi w składzie Kamil Juraszek i Maksymilian Banaszewski oraz jesienią powracający do klubu Damian Piotrowski i teraz Damian Sędziak jako kierownik drużyny.

Gośćmi specjalnymi byli Hanna Klepacka i Sebastian Stankiewicz, który jest znanym głogowskim aktorem oraz kabareciarzem w przeszłości trenującym w Chrobrym. Poza nimi występ muzyczny zaprezentował stopniowo wchodzący do tej branży Antony Esca, czyli Szymon Kwiecień, uczeń SMS Chrobry i również były młodzieżowy zawodnik klubu. W ten sposób Chrobry prezentuje też tych, którzy realizowaniem się w innych dziedzinach udowadniają, że nawet jeśli w piłce się nie powiedzie, na niej świat się nie kończy. To wymiar edukacyjny dla wielu wychowanków.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom i Partnerom za wsparcie wydarzenia: PWiK, KIKO+ Centrum Sportowe, Przedszkole Niepubliczne Poziomka Domek na Skraju, Qubus Hotel, Jump Planet i Wakacje.pl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tagi

prezentacja   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#