POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Nowy cennik pływalni i CRO

25.02.2020 Autor: MK Źródło: własne


Od 25 lutego Chrobry Głogów S.A. wprowadza nowy cennik Pływalni Chrobry oraz Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej. 

Najważniejszą nowością w cenniku Pływalni Chrobry jest pojawienie się pakietu basen+sauna w opcjach czasowych 80 i 140 minut. W ich ramach klienci mają możliwość nieograniczonego przemieszczania się pomiędzy basenem i sauną. Ponadto, Chrobry wprowadza pakiety basenowe 60, 120 i 180 minut o stałej cenie, uniezależnionej od pory dnia.
Oferta Pływalni nadal uwzględnia bilety preferencyjne wstępu na basen, m.in. bilety rodzinne (2+2, a rodziny liczniejsze mają możliwość korzystania z Karty Głogowskiej Rodziny „Trzy Plus”), dla grup zorganizowanych (od 15 osób + opiekun), a także dla osób w wieku 50+. W czasie roku szkolnego od poniedziałku do piątku w godzinach 6:15 - 15:00 obowiązują ceny ulgowe dla wszystkich. 
Wprowadzane nowości są odpowiedzią na sugestie i pytania klientów i mają na celu poprawę komfortu użytkowania Pływalni poprzez większą przejrzystość i korzystniejsze ceny. 

Cennik Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej (CRO) został przebudowany z myślą o przejrzystości i korzyściach dla klienta. Z oferty wycofane zostały zabiegi z których klienci korzystali najrzadziej, a Chrobry skupia się na zabiegach najbardziej popularnych i dających nadzieję na wzrost sprzedaży w przyszłości. 
Ważną nowością jest możliwość doładowania Karty Klienta – dotychczas dostępnej przede wszystkim dla klientów basenu – na potrzeby wszystkich zabiegów wykonywanych przez CRO i tym samym uzyskania stałej bonifikaty na każdy zabieg w wysokości aż do 30%, w zależności od wysokości doładowania.

Przypominamy że Pływalnia Chrobry jest czynna przez cały tydzień od 6.15 do 21.45, a CRO od poniedziałku do piątku od 7.00 do 18.00.
 
 
 
 
 
 

Tagi

cennik   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#