POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: dwie wygrane dwa tygodnie przed ligą

29.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kolejne dwa sparingi za przygotowującymi się do wiosny w 4 lidze rezerwami Chrobrego Głogów. W odstępie kilku dni Pomarańczowo-Czarni pokonali Odrę Ścinawa 3:2 (5 miejsce w 4 lidze) i MKP Wołów 1:0 (1 miejsce w klasie okręgowej).

Oba spotkania miały ciekawy przebieg. W środę Odra prowadziła już 2:0, ale ostatecznie Chrobry po bramkach Wojciecha Kłakulaka, Wojciecha Boksińskiego i Kacpra Staszkowiana zwyciężył 3:2. Wojciech Boksiński miał też udział w sobotniej wygranej, bo po jego trafieniu w 90 minucie Chrobry kończył na 1:0.

- Za nami dwa różne mecze - mówił trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Spotkanie z Odrą wyglądało bardzo dobrze i zabrakło w nim tylko skuteczności. Z kolei przeciwko MKP Wołów mieliśmy dobry jedynie kwadrans i rozegraliśmy chyba najsłabszy jak do tej pory sparing. Było dużo niedokładności, podejmowano złe wybory, a niektórzy jakby zapomnieli, jak się gra w piłkę. Ten plus, że rywal, choć z ligi niżej, jest z aspiracjami, więc za nami występ na dużej intensywności. Musimy sobie jednak po nim wiele zarzucić. 

Okres przygotowawczy Chrobrego II dobiega końca. Głogowian czeka jeszcze wyjazdowy sparing z Karkonoszami Jelenia Góra, a już 14 marca ligowy wyjazd do Jeżowa Sudeckiego.
- Ostatni występ nie przekreśla całego obrazu - dodaje trener Jakub Wolny. - Wygląda to wszystko dobrze od strony motorycznej, a pewne założenia, które chcemy wpajać przed tą rundą, wychodzą coraz lepiej. Widać też, że jest duża walka o skład, a spora grupa chłopaków daje sygnał, że warto na nich polegać. Zrobiliśmy do tej pory dużo, a jeśli w lidze dojdzie skuteczność i dokładność, to jestem dobrej myśli. 

Chrobry II Głogów - MKP Wołów 1:0 (0:0)
Bramka (Chrobry II): Kłakulak 90. 
Chrobry II: Bołdyn - Pawlik M., Mól, Pawlik J., Kobiela, Boksiński, Górski, Grzymisławski, Turowski, Flis, Jóźwiak. Po przerwie zagrali: Przybylski, Kusy, Iwanowicz, Staszowian, Galas, Kłakulak. 

Chrobry II Głogów - Odra Ścinawa 3:2 (0:2)
Bramki (Chrobry II): Kłakulak, Boksiński, Staszkowian.
Chrobry II: Bołdyn - Pawlik M., Kusy, Mól, Kobiela, Grzymisławski, Galas, Flis, Górski, Boksiński, Walner. Po przerwie zagrali: Przybylski, Iwanowicz, Jandziak, Kłakulak, Staszkowian, Pawlik J., Moczurad.
 

Tagi

chrobry2    odra scinawa    pkp polow    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#