POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest09.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

NDZ. 15.00: PUSZCZA-CHROBRY

01.03.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów wraca na ligowe boisko. O godz. 15.00 w Niepołomicach rozpocznie się mecz z Puszczą. Oba zespoły w tabeli są obok siebie, więc od początku towarzyszą nam duże emocje.

Puszcza rundę jesienną zakończyła na zwycięstwie z Sandecją Nowy Sącz 1:0. Bramkę w tym spotkaniu, podobnie jak w dwóch wcześniejszych, zdobył Jose Embalo. Portugalczyka już nie ma w Puszczy i utrata najlepszego strzelca to dla niej duże osłabienie. Tym bardziej że zespół zdobył w sumie 15 bramek, o trzy mniej od Chrobrego, który i tak miał problemy z ofensywą. 

W Niepołomicach poszukano innych rozwiązań. Ze sľowackiej ekstraklasy ściągnięto Michala Kleca, a napad wzmocnił Yevhen Radionov z ŁKS-u Łódź. Gdyby nie pauza po czerwonej kartce środkowego obrońcy Kamila Juraszka, mogłoby dojść do ciekawego indywidualnego pojedynku dwóch byłych graczy ŁKS-u. 

Runda wiosenna jest krótka, więc dla każdego zespołu pojedynczy mecz ma bardzo duże znaczenie. W przypadku spotkania Puszcza-Chrobry potęguje je sytuacja w tabeli. Piętnasty Chrobry traci do szesnastej Puszczy tylko trzy punkty i stoi przed szansą na doskoczenie do uciekających. 

Pomarańczowo-Czarni muszą korzystać z dobrej od strony kadrowej sytuacji. W końcówce rundy było widać, że osłabionej z powodu kontuzji czy kartek drużynie jest ciężej. W ostatnim meczu z Miedzią Legnica - poza cały czas nieobecnym Mateuszem Machajem - nie grali Adrian Benedyczak, Robert Mandrysz, Damian Piotrowski czy Szymon Drewniak. W okresie przygotowań pod tym względem było stabilniej i mocniejszy kadrowo Chrobry zaczyna jedyną z najtrudniejszych dla siebie rund. 
 
Relację LIVE z tego meczu możecie śledzić w centrum meczowym na chrobry-glogow.pl/statystyki 


Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry pokona Puszczę wynosi 3.00. 
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

    
 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Puszcza Niepołomice
Rok powstania: 1923
Adres: Kusocińskiego 2, 32-005 Niepołomice
Internet: www.puszcza-niepolomice.pl (oficj.)
Barwy: żółto-biało-zielone
Sukcesy: 
9. miejsce w I lidze - 2018/19 
1/4 finału Pucharu Polski - 2016/17, 2018/19
Stadion:
- Stadion Miejski w Niepołomicach
- 2 118 miejsc

- oświetlenie - 1600lx

- murawa 105x68m  
 
Bramkarze: Kacper Halczak (02), Mateusz Górski (00), Karol Niemczycki (99)
Obrońcy: Mateusz Bartków (91), Michał Czarny (89), Łukasz Furtak (95), Michał Mikołajczyk (90), Piotr Stawarczyk (83), Konrad Stępień (93).
Pomocnicy: Jakub Bąk (93), Bartłomiej Eizenchart (01), Michal Klec (95), Konrad Nowak (94), Jakub Serafin (96), Maksymilian Sitek (00), Marcin Stefanik (87), Łukasz Szczepaniak (87), Hubert Tomalski (93), Longinus Uwakwe (87), Bartosz Żurek (93), Wiktor Żytek (94).
Napastnicy: Marcin Orłowski (88), Yevhen Radionov (90).
Trener: Tomasz Tułacz.       

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#