POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest09.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: zbliżają się do ligi

01.03.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kończący przygotowania do ligi kobiecy Chrobry w przedostatnim sparingu przegrał z KA 4 Respect Krobia 0:2. Wicelider trzeciej ligi wygra w Głogowie 2:0.

- Zagraliśmy dziś dużo słabsze spotkanie, niż w pierwszym sparingu z Wartą - mówił trener Chrobrego Artur Przybył. - Myślę, że częściowo spowodowały to absencje niektórych zawodniczek. Uważam, że wynik tego spotkania mógł być różny, ale zabrakło jakości z naszej strony ,zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Popełniliśmy zbyt dużo błędów, nasze podania były często niedokładne, a komunikacja nie funkcjonowała należycie. Przeciwnik pokazał, że nie przypadkiem walczy o awans do drugiej ligi, lecz przy lepszej naszej dyspozycji wynik mógł być zupełnie inny. Przed nami jeszcze jeden sparing, więc jest szansa na poprawę tego, co nie funkcjonuje dobrze.

Tym ostatnim testem jest zaplanowany na dziś wyjazdowy mecz z Promieniem Żary. Po nim do ligi zostanie równy tydzień. 8 marca na Dzień Kobiet Chrobry zmierzy się z UKS-em Bierutów. 

Chrobry Głogów - KA 4 Respect Krobia 0:2 (0:0)
Chrobry: Surlas - Adamska, Gniewosz, Lewandowska, Franas, Spychalska, Momot, Kudyba, Czapluk (75 Siennicka), Niedośpiał (35 Pietrzak), Kaźmierska (65 testowana).

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#