POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: kilka dni do ligi. Bronią 3 miejsca

03.03.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


W ostatnim przed ligą meczu sparingowym kobiecy Chrobry Głogów przegrał z drugoligowym Promieniem Żary 2:3. Najbliższe dni to już przygotowania do inauguracji rundy wiosennej.

Bramki dla Chrobrego zdobyły Karolina Kaźmierska Aleksandra Lewandowska. Trafienie tej drugiej było tym na 2:2, jednak w samej końcówce Promień zdołał zdobyć zwycięskiego gola. 

- Nie tak wyobrażaliśmy sobie to spotkanie, tym bardziej że rywal był jak najbardziej w naszym zasięgu - oceniał trener Chrobrego Artur Przybył. - Nie można w taki sposób podchodzić do meczu, nawet jeśli jest to sparing. O pierwszej połowie należy jak najszybciej zapomnieć. W drugiej wyglądaliśmy znacznie lepiej, ale to zdecydowanie za mało, jeśli myślimy o zdobywaniu punktów w lidze. Mam nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy i zawodniczki zaprezentują się zdecydowanie korzystniej na inaugurację rundy wiosennej.

W najbliższy weekend startuje kobieca 3 liga. Chrobry po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce, a piłkarską wiosnę zacznie od domowego spotkania z mającym tyle samo punktów UKS-em Bierutów. Na mecz kobiet zapraszamy w Dniu Kobiet, w niedzielę 8 marca o godz. 11.00. 

Promień Żary - Chrobry Głogów 3:2 (2:1)
Bramki (Chrobry): Kaźmierska 42, Lewandowska 76 (k).
Chrobry: Surlas (46 testowana 1) - Adamska (25 Rymarowicz), Gniewosz, Lewandowska, Franas (70 Anioł), Leszczyńska (57 Niedośpiał), Kudyba, Czapluk, Spychalska (75 Siennicka), testowana 2 (46 Pietrzak), Kaźmierska.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#