POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest09.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

SOB. 12.40: CHROBRY-GKS T.

07.03.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pierwszy w tym roku domowy dzień meczowy! W meczu rozpoczynającym się o godz. 12.40 Pomarańczowo-Czarni podejmą GKS Tychy.

W teorii Chrobrego czeka trudniejsze zadanie, niż przed tygodniem. GKS jest szósty w tabeli i liczy się w walce o awans. Strata do miejsc bezpośrednio to dających wynosi już 10 punktów, ale walka o w barażach jest bardzo realna. Pod tym względem tyszanie są blisko dyspozycji z sezonu 2017/18, który kończyli na czwartej pozycji. Wtedy nie dawała ona nic. 

Wyjazd do Tychów w rundzie jesiennej był dla Chrobrego jednym z gorszych doświadczeń. Głogowianie przegrali 1:5. GKS był wtedy szesnasty w tabeli, z czasem dodatkowo wzmacniał swoją kadrę i rósł w siłę. We wrześniu do drużyny dołączył napastnik Szymon Lewicki, a przed rundą wiosenną Omar Monterde czy mający bardzo bogate CV z występami w Bundeslidze włącznie Wilson Kamavuaka. Wydaje się, że trener Ryszard Tarasiewicz dysponuje jeszcze mocniejszą kadrą od tej, którą miał 21 sierpnia, kiedy to miało miejsce wspomniane 5:1.

Do przodu idzie też Chrobry, który przed jesiennym występem w Tychach i po nim zajmował ostatnie miejsce. Dziś, po wygranej w Niepołomicach, trzyma się na czternastej lokacie - bezpiecznej i najwyższej od początku sezonu. Kadra też stopniowo była wzmacniana. Dochodzili Benedyczak, Kubica i Kozak, a zimą Juraszek z Banaszewskim. Dwaj ostatni przeciwko Puszczy nie grali. Kamil Juraszek pauzował za czerwoną kartkę otrzymaną jeszcze w Ekstraklasie, natomiast Banaszewski, który dołączył do zespołu najpóźniej, pozostał na ławce. Teraz Juraszek jest do dyspozycji trenerów, a Banaszewski pewnie jeszcze bardziej gotów, niż przed tygodniem, więc to kolejny pozytywny sygnał. Trzeba to teraz przekuć na boisko. 
 
Relację LIVE z tego meczu możecie śledzić w centrum meczowym na chrobry-glogow.pl/statystyki  
 
 

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Tańsze bilety (5 / 8 / 15 / 17 / 30 zł) w dniu meczowym dostępne są jeszcze tylko do godz. 9.00 w kasach pływalni i do godz. 8.40 na www.kupbilet.pl oraz w punktach Empik i Kolporter zgodnie z wykazem tych punktów w serwisie kupbilet.pl. Bezpośrednio przed meczem w stadionowych kasach bilety będą w cenie 10 / 20 zł. Przypominamy, że z okazji Dnia Kobiet bilety dla wszystkich kobiet są za darmo!

 
Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry pokona GKS wynosi 2.83. Bukmacher nieco większe szanse daje gościom, na której wygraną ustalono kurs 2.55.
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. 

 
 
 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Klub Piłkarski GKS Tychy Spółka Akcyjna
Rok powstania: 1971
Adres: ul. Edukacji 7, 43-100 Tychy
Internet: www.gkstychy.info (oficj.)
Barwy: zielono-czarno-czerwone
Sukcesy: 
wicemistrzostwo Polski - 1975/76
1/4 finału Pucharu Polski - 1976/77 
Stadion: 
- Stadion Miejski Tychy
- 15 150 miejsc siedzących
- oświetlenie: 2000 lx 
 
Bramkarze: Adrian Odyjewski (97), Marek Igaz (86), Konrad Jałocha (91).
Obrońcy: Marcin Biernat (92), Ken Kallaste (88), Marcin Kowalczyk (85), Maciej Mańka (89), Mateusz Pańkowski (99), Łukasz Sołowiej (88). 
Pomocnicy: Jan Biegański (02), Aleksander Biegański (00), Wilson Kamavuaka (90), Keon Daniel (87), Łukasz Grzeszczyk (87), Dario Kristo (89), Marcel Misztal (03), Łukasz Moneta (94), Omar Monterde (89), Jakub Piątek (98), Kacper Piątek (00), Dominik Połap (99), Sebastian Steblecki (92), Bartosz Szeliga (93), Wojciech Szumilas (96).
Napastnicy: Michał Staniucha (01), Szymon Lewicki (88), Mateusz Piątkowski (84), Paweł Szołtys (97), Dawid Kasprzyk (00). 
Trener: Ryszard Tarasiewicz.    

Tagi

gks tychy   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#