POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest14.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: dobry prognostyk przed ligą

06.03.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dobry sygnał na tydzień przed ligą wysyłają rezerwy Chrobrego Głogów. W ostatnim sparingu pokonały drugie w tabeli 4 ligi Karkonosze Jelenia Góra 3:1. Z tym pozytywnym akcentem na koncie w przyszłym tygodniu rozpoczną ligę, w której są aktualnie na wysokim trzecim miejscu.

Bramki w Jeleniej Górze strzelali zawodnicy mniej lub bardziej obecni w szerokiej kadrze pierwszoligowców, Dominik Piła, Adam Antochów oraz najbardziej doświadczony Michał Pawlik. 3:1 w pojedynku trzeciej drużyny z drugą tej samej ligi to dobry prognostyk. 
- Wiadomo, jak jest z zespołem rezerw. Sporo zależy od tego, kogo będę miał do dyspozycji na dany mecz - mówi o zbliżającej się rundzie wiosennej trener Jakub Wolny. - Niezależnie jednak od tego naszym celem zawsze będą trzy punkty i uważam, że każdorazowo stać nas na nie. Mamy wystarczająco jakości, do tego w okresie zimowym dobrze popracowaliśmy od strony motorycznej i taktycznej. Mecz z Karkonoszami jakby to pokaał. Fajnie wygrać spotkanie z mocnym przeciwnikiem na tydzień przed ligą. Tym bardziej, że jesienią przegraliśmy w Jeleniej Górze 0:3, a skład przeciwnika był zbliżony do tamtego spotkania.

- Kadra będzie podobna do tej z jesieni, młoda, ale podczas sparingów dawaliśmy szansę nowym, jeszcze młodszy zawodnikom - dodaje szkoleniowiec rezerw. - Wrócił do nas Kamil Walner, są Skałecki czy Iwanowicz z rocznika 2003. Dwaj ostatni muszą się uczyć, ale mam nadzieję, że będą okazje na szanse dla nich. Jest Mól, który jesienią nie grał dużo, ale pokazuje, że może być z niego pożytek. Podobne sygnały wysyłają Boksiński czy Górski. Po to pracujemy, aby jak najwięcej tych młodych chłopaków wprowadzać. 

Drugi Chrobry rundę wiosenną w 4 lidze zacznie od wyjazdu. W sobotę 14 marca o godz. 15.00 zagra z Lotnikiem Jeżów Sudecki. 
 
Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry II Głogów 1:3 (1:2)
Bramki (Chrobry II): Piła, Antochów, Pawlik M.
Chrobry II (wszyscy grający): Bołdyn - Przybylski, Mól, Pawlik M., Iwanowicz, Kobiela, Pawlik J., Kulchawy, Diduszko, Grzymisławski, Turowski, Antochów, Flis, Siudak, Staszkowian, Górski, Piła, Jóźwiak, Walner. 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#