POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Gorące przyjęcie Chrobrego w Jaczowie

27.09.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


W czwartek z rana otuchy głogowskim piłkarzom dodawały maluchy ze szkoły podstawowej w Jaczowie. W spotkaniu z najmłodszymi klasami, a także uczęszczającymi tam dzieciakami w wieku przedszkolnym udział wzięli Krzysztof Ulatowski, Łukasz Szczepaniak, Andrzej Budnik, Rafał Otwinowski i - a jakże by inaczej - nasz klubowy Tygrysek.

Spotkanie odbyło się na przyszkolnym boisku. Najmłodsi masowo brali udział w konkurencjach sportowych czy strzałach na bramkę ze stojącym w niej Tygryskiem oraz odpowiadali na pytania. Co ciekawe, znali odpowiedzi na zagadnienia dotyczące roku powstania Chrobrego, zajmowanych na boisku pozycji przez piłkarzy czy… wieku Tygrysa. Później reprezentacja szkoły zagrała towarzysko z Chrobrym. Wtedy nieco przeszkodziła pogoda. Uczniowie SP z Jaczowa szybko jednak znaleźli wyjście z sytuacji - zaprosili swoich gości do środka i tam głośno dopominali się o autografy.

W ręce najmłodszych powędrowały klubowe gadżety i zaproszenia na najbliższy mecz w Głogowie - z MKS-em Oława w dniu 5 października. Zawodnicy Chrobrego otrzymali w zamian gromkie "dzię-ku-je-my" oraz specjalnie wykonany obraz mający przypominać o ich wizycie w szkole.

Dziękujemy ze niezwykle barwne i gorące, mimo pogody, przyjęcie. Oczywiście skorzystamy z zaproszenia na kolejny rok, gdy szkoła w Jaczowie doczeka się nowej hali sportowej.
W godzinach popołudniowych zapraszamy na stronę, gdzie opublikujemy materiał filmowy ze spotkania.

Tagi

dzieci    jaczow    maskotka    mlodziez    szkola    tygrysek   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#