POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Trener Osiedlowy po raz 5! Planowo od kwietnia

16.03.2020 Autor: AM Źródło: własne


Jeśli sytuacja na to pozwoli, a bardzo wierzymy, że tak, od kwietnia (w momencie powrotu do szkół zajęć lekcyjnych) ruszymy z V edycją projektu Trener Osiedlowy. Chrobry Głogów po raz kolejny przystąpi do realizacji zadania bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Głogowa. Trenerzy przez cały tydzień będą dostępni na ośmiu przyszkolnych boiskach popularyzując aktywne spędzanie wolnego czasu. Dzieci i młodzież pod ich kierunkiem będą mogły integrować się i rozwijać sportowo.

W ramach realizacji zadania zaplanowaliśmy dwie duże imprezy ogólnomiejskie. Tradycyjnie jedna z imprez odbędzie się na naszym stadionie pod hasłem "Z Boiska na Stadion 4" i będzie to turniej drużyn podwórkowych, druga natomiast - interdyscyplinarna, na jednym z ośmiu boisk szkolnych. Trenerzy będą czekać na dzieci do końca października, także w okresie wakacji. Na każdym boisku będzie można ich spotkać trzy razy w tygodniu przez dwie godziny. W zależności od możliwości i preferencji grupy, która się uformuje, trenerzy będą mogli organizować dzieciom czas także poza boiskiem. Dotychczas najczęściej gościliśmy wszystkich uczestników na meczach 1-ligowego Chrobrego oraz na pływalni i basenie odkrytym w okresie wakacyjnym.

Warto wspomnieć, że projekt Trener Osiedlowy został doceniony przez Fortuna 1 Ligę i został nagrodzony przez przedstawicieli pozostałych klubów piłkarskich jako jedna z najlepszych akcji marketingowych w 2019 r., a uczestnicy w tym roku wzięli udział w corocznej prezentacji Chrobrego Głogów.

Zadanie Trener Osiedlowy od samego początku jest finansowane przez Gminę Miejską Głogów.

W tym tygodniu przedstawimy szczegóły ogłoszenia o naborze do pracy dla trenerów tegorocznej edycji. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#