POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Prawie pół litra krwi od kapitana. Klub wsparł akcję Motokrew

22.04.2020 Autor: AM Źródło: własnePrzez cały kwiecień trwa coroczna zbiórka krwi organizowana przez głogowskich motocyklistów. Krew można jeszcze oddać przez tydzień w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Krwi Motocykliści Dzieciom, dlatego chcąc przypomnieć o tej inicjatywie kapitan Chrobrego Michał Michalec oddał prawie pół litra krwi, a klub przekazał zestaw upominków do zdobycia w losowaniu wśród krwiodawców. Taki zestaw z pewnością ucieszy niejednego kibica! 

- Bardzo fajnie, że Chrobry Głogów zdecydował się na udział w naszej zbiórce - powiedział Marcin Pelc z Gremium MC Radicals. - Dzięki temu integrujemy się w mieście, klub motocyklowy z klubem piłkarskim i fajnie, że jest nas coraz więcej w takim przedsięwzięciu. Działamy razem po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni. My też chętnie wesprzemy Chrobrego w jego działaniach w przyszłości.

Chrobry Głogów wspiera akcję także osobistym przykładem, a taki teraz jest wyjątkowo potrzebny. To inicjatywa naszego kapitana. Michał Michalec bez obaw i chwili zawahania oddał prawie pół litra krwi i odebrał przydział czekolady.
- Już od czasów liceum, kiedy tylko jest możliwość oddaję krew - mówi kapitan Pomarańczowo-Czarnych. - Jako sportowcy nie mamy możliwości robić tego na co dzień, więc jak tylko jest jakaś dłuższa przerwa w przygotowaniach to staram się z niej w ten sposób skorzystać. Nie miałem dzisiaj żadnych obaw, środki bezpieczeństwa w Centrum Krwiodawstwa są na wysokim poziomie.

Krew można oddawać codziennie w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu Terenowy Oddział w Głogowie, który znajduje się przy głogowskim szpitalu w godzinach podanych na stronie internetowej i facebooku. Zachęcamy do tego wszystkich kibiców!
Do tej pory w ramach 11 akcji MOTOKREW Głogów 2020, mimo zmienionej formuły, wg. danych głogowskiego oddziału RCKiK z godz. 10:30 krew oddało 68 osób i zebrano już 31 litrów krwi. Krew jest teraz szczególnie potrzebna, tym bardziej, że zbliża się okres letni, kiedy to niemal zawsze jej brakuje w leczeniu pacjentów, którym potrzebne jest jej przetoczenie. Na stronie internetowej RCKiK można na bieżąco śledzić, której grupy krwi brakuje najbardziej i jakie są zapasy.
 
 
 
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#