POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry dzieli się efektami akcji

29.04.2020 Autor: AM Źródło: własne


Koniec miesiąca jest dobrym momentem na podsumowanie akcji #wspieramklubiszpital prowadzonej wespół z firmą Zina i podzieleniem się jej dotychczasowymi efektami. Dziś przekazaliśmy 500 sztuk jednorazowych maseczek. Nasz Partner Techniczny prowadzi sprzedaż okolicznościowych koszulek meczowych Chrobrego, z której część dochodu zostanie przeznaczona na wsparcie głogowskiego szpitala, natomiast do każdej zakupionej przez kibiców koszulki Zina dokłada 5 sztuk jednorazowych masek.

Jednorazowe maski do Domu "Uzdrowienie Chorych" dostarczyli dzisiaj Michał Ilków-Gołąb i Krystian Nakonieczny, jeden z kibiców, który zdecydował się na zakup i udział w naszej akcji charytatywnej.
- Nadarzyła się okazja zakupu koszulki Chrobrego z własnym nadrukiem, więc jako kibic chętnie z niej skorzystałem. Łączyło się to również z pomocą klubowi i szpitalowi, stwierdziłem że jeżeli mam możliwość to chętnie pomogę. Zakupiłem koszulkę i myślę, że zrobiłem dobry uczynek - powiedział Krystian.

W Domu przyjęła ich siostra Małgorzata Malska:
- Wyrażam swoją wdzięczność kibicom, którzy zakupili koszulki, a część z funduszu mogło zostać przeznaczone na zakup maseczek. My zgodnie rozporządzeniem premiera Mateusza Morawieckiego i ministra Łukasza Szumowskiego od poniedziałku ruszamy z rehabilitacją dla mieszkańców Głogowa i myślę, że to jest olbrzymi dar, olbrzymi prezent, którym będziemy mogli zabezpieczyć pacjentów korzystających z naszych świadczeń, ale też będziemy mogli zabezpieczyć naszych rehabilitantów i terapeutów - mówi siostra Małgorzata Malska.

Dom "Uzdrowienie Chorych" jest prowadzony przez wspólnotę Cichych Pracowników Krzyża, której celem jest służba niepełnosprawnym, chorym i cierpiącym, znajduje się przy ul. bł. Luigiego Novarese 2 obok Kolegiaty.


Akcję #wspieramklubiszpital kontynuujemy. W sprzedaży są unikatowe koszulki meczowe Chrobrego we wcześniej niedostępnych wersjach rezerwowych. Za każde wydane 100 zł firma Zina przekazuje 5 maseczek, a 20 procent ze sprzedaży trafia na konto klubu. My zdecydowaliśmy się przekazać tę pulę na rzecz Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Na chwilę obecną jest to niemal 2000 zł za ponad 60 sprzedanych koszulek (nie wszystkie z ok. 100 zamówionych zostały jeszcze opłacone). Po zakończeniu akcji pieniądze trafią do szpitala i zostaną wykorzystane we wskazanym przez niego celu.  

W związku z dużą ilością zamówień, firma Zina informuje, że nastąpiły kilkudniowe opóźnienia w realizacji koszulek. Kibiców prosimy o cierpliwość i serdecznie dziękujemy za tak pozytywny udział w akcji. 
 

#wspieramklubiszpital
 
#GłogówRazem
#ZgodaMieszkańcówMuremMiasta 
#BądźOdpowiedzialny 

 
 

PRZEJDŹ DO SPRZEDAŻY 

 

 

  
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#