POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest25.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Trener Osiedlowy V od 11.05 na zapisy

05.05.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


11 maja rozpocznie się V edycja Trenera Osiedlowego. Nie zmieniły się główne założenia realizacji zadania. Zajęcia są bezpłatne, będą odbywać się na ośmiu przyszkolnych boiskach i są dedykowane młodzieży oraz samodzielnym młodszym dzieciom. Zmianie uległa za to ich formuła, bo do czasu zniesienia kolejnych ograniczeń treningi będą prowadzone w małych grupach i tylko na zapisy. Po uruchomieniu Akademii Piłki Nożnej Chrobrego to kolejne działanie klubu i miasta wychodzące naprzeciw potrzebom dzieci związanych z rozwojem psychoruchowym i potrzebami społecznym.

Do piątku 8 maja do godz. 12.00 przyjmujemy zgłoszenia do udziału w zajęciach. W przypadku osób do 13 roku życia obowiązek zgłoszenia i przyprowadzenia dziecka na zajęcia spoczywa na rodzicu / opiekunie. Można to zrobić telefonicznie bezpośrednio do wybranego trenera (przejdź do kontaktu) lub mailowo (klub@chrobry-glogow.pl). Należy podać imię i nazwisko dziecka, numer kontaktowy oraz wskazać boisko, na które będzie uczęszczać. Na jedno boisko może zapisać się dowolna liczba osób, bo na podstawie zgłoszeń trenerzy będą układać dokładny plan zajęć z podziałem na grupy, aby odbywały się one z aktualnie obowiązującymi procedurami, czyli przede wszystkim w sześcioosobowych składach plus trener. 

Zapisy telefoniczne będą możliwe również w trakcie trwania projektu, na przykład bezpośrednio przed zajęciami, jednak wtedy udział dziecka jest możliwy tylko w przypadku niepełnej grupy. Decyduje więc kolejność zgłoszeń. 

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, Trener Osiedlowy będzie prowadzony na ośmiu przyszkolnych boiskach, przy SP 2, 3, 7, 8, 10, 11, 12 i 13. Jak zawsze zajęcia są bezpłatne i mają charakter interdyscyplinarny. Prowadzi je grupa wykwalifikowanych dziewięciu trenerów, już dobrze Wam znani Joanna Sip, Klaudia Zawadzka, Małgorzata Kraszewska, Santana Noska, Piotr Szymański oraz Mirosław Gaczyński oraz nowi Renata Trzeciak, Aleksandra Drewniak i Mateusz Rozmus. Do momentu rozpoczęcia wakacji jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-18.00. Na jednym przyszkolnym boisku w ciągu tygodnia odbędą się trzy dwugodzinne treningi.

Zadanie Trener Osiedlowy jest finansowane ze środków Gminy Miejskiej Głogów.
 
  

 

 PLAN ZAJĘĆ

 

 KONTAKT

 

 FACEBOOK
 
 
 
 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#