POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest23.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Koniec sezonu rezerw i młodzieży

07.05.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Obradujące w czwartej władze wojewódzkich związków piłki nożnej zadecydowały, że sezon 2019/20 w 4 lidze i niższych oraz w ligach młodzieżowych na poziomie województwa / okręgu nie zostanie wznowiony. 

Oznacza to, że czwarte w tabeli 4 lidze rezerwy Chrobrego Głogów mające punkt straty do lidera oraz większość zespołów młodzieżowych rywalizujących w ligach wojewódzkich i ligach okręgowych różnych kategorii wiekowych w tym sezonie nie rozegrają już żadnego oficjalnego meczu.

Przyjęto zasady o braku spadków, ale z awansami na podstawie obecnych kształtów tabel. 
 
Decyzje w sprawie rozgrywek kobiecych i innych prowadzonych przez PZPN (Chrobry ma swoje zespoły w 3 lidze kobiet oraz CLJ U-15) zostaną podjęte 12 maja.  


KOMUNIKAT PZPN: 

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.
Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.
Decyzje odnośnie rozgrywek III ligi mężczyzn, rozgrywek kobiecych oraz pozostałych prowadzonych przez PZPN, zostaną podjęte przez Zarząd PZPN podczas najbliższego posiedzenia, zaplanowanego na wtorek 12 maja.

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#