POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest23.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pomimo deszczu chętni do treningów

12.05.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nawet pomimo zimna, deszczu i wiatru w poniedziałek 11 maja z dziećmi na boiskach zainaugurowano zajęcia Trenera Osiedlowego. - Widać było radość dzieci z otwarcia boiska, które na co dzień jest zamknięte, więc mimo deszczu nie zniechęciły się do zajęć - powiedział trener Mirosław Gaczyński, który prowadzi bezpłatne treningi na boisku przy szkole podstawowej nr 13.

Piątą edycję projektu Trener Osiedlowy zainaugurowano na czterech boiskach, przy SP 3, 8, 11 i 13. 
- Ćwiczyliśmy jakieś trzydzieści minut w ulewie - opowiadał o treningu ze swoimi podopiecznymi Mirosław Gaczyński. - Z boiska zeszliśmy cali przemoknięci, po takiej przerwie deszcz nie miał znaczenia. Dzieci chętnie i ze zrozumieniem podchodziły do dezynfekcji rąk oraz ograniczenia liczby osób na zajęciach.

Te zasady, o których mówi jeden z naszych trenerów, zmieniły formułę tegorocznej edycji. Zajęcia jak zawsze odbywają się na ośmiu przyszkolnych boiskach i są bezpłatne, ale prowadzone w małych grupach. Trenerzy zbierają zgłoszenia, a jeśli jest ich więcej, dzielą wszystkich na 6-osobowe grupy i ustalają z nimi dokładny harmonogram pracy. W taki sposób, aby wszyscy chętni mieli styczność z aktywnością sportową. Trenerzy korzystają też ze środków dezynfekcji, do rąk i używanego sprzętu, oraz pilnują 15-minutowych odstępów przy zmianach grup. 

Relacje z tego, co dzieje się na przyszkolnych boiskach przekazywane są za pośrednictwem Facebooka Trenera Osiedlowego. W poniedziałek swoimi wrażeniami z inauguracji podzieliła się m.in. Małgorzata Kraszewska, trener z boiska przy SP 3.  
- Dziękuję dzieciom za przybycie, dajecie dużo radości i sprawiacie, że zajęcia Trenera Osiedlowego są ważnym przedsięwzięciem, nawet w czasie epidemii - napisała. 

Od tego momentu zajęcia Trenera Osiedlowego będą prowadzone do końca października. Dopisać się do trenujących grup można telefonicznie bezpośrednio u trenerów poszczególnych boisk (przejdź do kontaktu) lub mailowo (klub@chrobry-glogow.pl), w tym drugim przypadku podając imię i nazwisko dziecka, boisko oraz numer telefonu w celu kontaktu. 
 
Projekt Trener Osiedlowy jest finansowany ze środków Gminy Miejskiej Głogów.  
 
 
 
 
 
 
 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#