POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Akademia po 7 dniach zajęć. Najważniejsze informacje

13.05.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Podsumowujemy pierwsze dni w Akademii Piłki Niżnej po wznowieniu treningów. Przedstawiamy przydatne informacje w sprawie składek członkowskich za miesiąc maj i dalszych działań.

Klub już z końcem marca zapowiedział, że anuluje wszystkie składki członkowskie za miesiąc kwiecień, przewidując że nie będzie na tyle bezpiecznie, by móc rozpocząć zajęcia.  

Od 4 maja, w związku z etapowym zniesieniem części ograniczeń, treningi wznowiło większość grup Akademii Piłki Nożnej, a Chrobry w ten sposób wyszedł naprzeciw ruchowym oraz społecznym potrzebom dzieci. Obecnie odbywają się zajęcia w kategoriach od U-6 wzwyż. 

Udział w treningach nie jest obowiązkowy i organizowane są one tylko dla dzieci, których opiekunowie wyrazili na to zgodę, chcąc skorzystać z oferty klubu na tym etapie sytuacji w kraju. 

Podobnie jest ze składkami:

- w przypadku osób trenujących składka za miesiąc maj wynosi 60 zł, jak w każdym miesiącu funkcjonowania Akademii
- od osób, które nie zdecydowały się na powrót do zajęć po przerwie i nie podejmą w tym miesiącu treningów, klub nie będzie wymagał opłacenia składki

 
Obecnie Akademia prowadzi zajęcia w sześciosobowych grupach, jednak dziś poinformowano o kolejnym etapie "odmrażania" sportu, do którego APN niebawem się ustosunkuje zmieniając organizację treningów. 
- Na bieżąco śledzimy sytuację. Dziś pojawiały się nowe wytyczne i na ich podstawie będziemy dostosowywać nasze plany. Na razie to wszystko wygląda optymistycznie, bo poszczególne roczniki trenują według planu, a pierwszy zespół z uzyskaną zgodą robi to w komplecie, więc mamy nadzieję, że wszystko będzie zmierzać w jednym, dobrym kierunku. Wkrótce poinformujemy o naszych planach na okres wakacyjny, a na chwilę obecną bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę - powiedział koordynator APN Grzegorz Nowak. 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#