POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest23.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Drugi tydzień Trenera Osiedlowego. Do 14 osób na boiskach

18.05.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rozpoczyna się drugi tydzień akcji Trener Osiedlowy. Zajęcia w dalszym ciągu prowadzone są na zapisy i w ograniczonych grupach, ale na jednym boisku może przebywać już nie sześć, a maksymalnie czternaście osób. Do czasu kolejnych decyzji organów państwowych będziemy się tego trzymać. 

Jak zapisać? Można to zrobić telefonicznie bezpośrednio do wybranego trenera (przejdź do strony z kontaktami) lub mailowo (klub@chrobry-glogow.pl). Należy podać imię i nazwisko dziecka, numer kontaktowy oraz wskazać boisko, na które będzie uczęszczać.

Na jedno boisko może zapisać się dowolna liczba osób, bo na podstawie wcześniejszych zgłoszeń trenerzy będą układać dokładny plan zajęć z podziałem na grupy, aby odbywały się one z aktualnie obowiązującymi procedurami, czyli przede wszystkim w sześcioosobowych składach plus trener.

Możliwość zapisu istnieje również bezpośrednio przed zajęciami, jednak wtedy udział dziecka jest możliwy tylko w przypadku niepełnej grupy. W takiej sytuacji decyduje więc kolejność zgłoszeń.
 
Choć zwiększono liczebność trenujących grup, pozostałe zasady bezpieczeństwa nadal obowiązują. Nasi trenerzy wciąż wyposażeni są w środki dezynfekujące do rąk i wykorzystywanego sprzętu. 

Zachęcamy do śledzenia codziennych aktywności z boisk na Facebooku Trenera Osiedlowego - przejdź

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#