POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest02.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mamy wewnętrzną presję. Trener Djurdjević przed ligą

23.05.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Mamy swoją wewnętrzną presję - mówi trener Chrobrego Głogów Ivan Djurdjević przed powrotem do ligi. Pomarańczowo-Czarni szykują się do wznowienia rozgrywek, co nastąpi już 2 czerwca w Olsztynie.

Po tym, jak w klubie wyniki badań medycznych były pomyślne, zespół mógł rozpocząć przygotowania w pełnym składzie. W tym momencie kończy ich drugi tydzień.
- Przygotowania to przede wszystkim zdrowie - opowiada trener Ivan Djurdjević. - Dbamy, aby zawodnicy po takiej nietypowej przerwie zostali dobrze przygotowani pod względem fizycznym. Każdy wrócił do klubu "inny". Niektórzy mogli wyjść z domu, inni nie. Najpierw pracowaliśmy indywidualnie, poznawaliśmy w ten sposób, kto jaki wrócił. Delikatnie staraliśmy się przejść na grupowe zajęcia z piłką, a wiadomo, że piłka warunkuje inne ruchy, zrywy. Musimy uważać, bo widzimy, co dzieje się w innych ligach, gdzie zawodnicy wypadają z powodu urazów. Zdrowie to dla nas najistotniejszy element. Rytmu będziemy szukać już w lidze. 

Na ten moment od strony zdrowotnej zdaje się być dobrze. Jedynym kontuzjowanym i tym samym trenującym poza grupą piłkarzem pozostaje Mateusz Machaj.
- To bardzo skomplikowany uraz i tu nie ma mowy o żadnych rekordach czasowych w dojściu do dyspozycji. Nie ścigamy się z tym. Mateusz to dla nas bardzo wartościowy zawodnik i po prostu chcemy, żeby wrócił zdrowy, ale w takim momencie, w którym całkowicie nie będzie śladu po kontuzji - wyjaśnia trener Chrobrego.

Po trudnej jesieni Pomarańczowo-Czarni świetnie zaczęli wiosnę, od 3:1 z Puszczą Niepołomice i 5:1 z GKS-em Tychy. W takim momencie liga została przerwana. Teraz od tego efektownego 5:1 mijają prawie trzy miesiące, a to przerwa na miarę tej zimowej. Co zrobić, aby ona nie wytrąciła z takiego rytmu, jaki został zaprezentowany z początkiem marca?
- Zespół pracuje bardzo dobrze. Jest wielka nadzieja i myślę, że każdy z nas to czuje. Z drugiej strony liga to w obecnej sytuacji wielka niewiadoma. Jesteśmy jednak pewni siebie. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i jako zespół chcemy to udowodnić. Mamy swoją wewnętrzną presję. Wszystko będzie dobrze - kończy. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#