POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest02.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Badania, gra wewnętrzna i w czwartek powrót

26.05.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pomarańczowo-Czarni są po kolejnych badaniach na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, po których spotkali się na treningu kończącym ten etap okresu przygotowawczego. W środę mają wolne, a od czwartku rozpoczną ostatnią część przygotowań do pierwszego po przerwie meczu ligowego.

Badania na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, podobnie jak 7 maja, odbyły się w klubie. Przeszli je nie tylko piłkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego, ale też pracownicy z najbliższego otoczenia drużyny i inne osoby, które wezmą udział w organizacji meczów na nowych zasadach, na przykład kierowca autokaru, którym zespół podróżuje do innych miast. Oba badania są częścią planu zakładającego powrót rozgrywek ligowych. Wyniki pierwszych w Chrobrym były w całości pomyślne, a wkrótce poznamy te aktualne. Przedstawi je Zespół Medyczny PZPN, który nadzoruje projekt powrotu rozgrywek ligowych. 

Po badaniach Pomarańczowo-Czarni weszli na pierwszą płytę stadionu. Trenerzy na wtorek zarządzili grę wewnętrzną, która w tym okresie zastępuje niemożliwe do przeprowadzania sparingi. Dwugodzinna jednostka treningowa zakończyła ten etap przygotowawczy, a początek kolejnego poprzedzi dzień wolnego. Zazwyczaj dniem wolnym jest niedziela, jednak planowany niestandardowo na wtorek 2 czerwca wyjazdowy mecz ze Stomilem Olsztyn wymusił zmiany w tygodniowym planie.  
 
Ostatnią prostą rozpoczną dwa czwartkowe treningi. Tego dnia odbędą się one przed i po po południu. W kolejnych dniach pojedyncze zajęcia. Po tych poniedziałkowych zespół wyjedzie w stronę Olsztyna.  

Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#