POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Uruchamiamy Ligę Osiedlową dla dzieci i młodzieży

31.05.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów rozpoczyna nowy projekt dla dzieci i młodzieży. W ramach Trenera Osiedlowego klub poprowadzi Ligę Osiedlową. To rywalizacja drużyn podwórkowych, terminarz, mecze i wyjazdy, tabela, a na koniec dla najlepszych turniej finałowy na stadionie przed ligowym meczem pierwszej drużyny Chrobrego.

W poprzednich edycjach Trenera Osiedlowego organizowaliśmy ogólnomiejskie imprezy sportowe oraz turniej "Z Boiska na Stadion". Oba wydarzenia gromadziły ponad 100 uczestników. W tym roku odbędą się one w innej formule. Odpowiednikiem "Z Boiska na Stadion", którego mieliśmy już trzy edycje, będzie Liga Osiedlowa. Wystartują w niej podwórkowe drużyny, które spróbują pokonać drogę z osiedlowych boisk na stadion przy Wita Stwosza.

Liga Osiedlowa zostanie zainaugurowana w połowie czerwca. W tej chwili trwają zapisy, a prowadzą je Trenerzy Osiedlowi podczas zajęć na przyszkolnych boiskach (zobacz plan zajęć). Rywalizacja będzie prowadzona w dwóch kategoriach: U-12 i U-16. W skład zespołu może wejść dowolna liczba zawodników, jednak na boisku może wystąpić pięciu w polu plus bramkarz. 

Po skompletowaniu zespołów, które powinny mieć swoją nazwę, ustalimy terminarz. Rywalizacja będzie odbywać się tak, jak w prawdziwej lidze. Z punktami, tabelą, meczowymi protokołami, klasyfikacją najlepszych strzelców oraz meczami u siebie i na wyjeździe. Arenami zmagań będą boiska, na których prowadzone są zajęcia Trenera Osiedlowego. Po cztery drużyny z każdej kategorii zaprosimy na stadion na turniej finałowy. Będą one rywalizować o mistrzowski tytuł przed ligowym meczem pierwszego zespołu Chrobrego. 

Szczegółowe zasady przedstawią trenerzy. W razie pytań jesteśmy też do dyspozycji za pośrednictwem e-mail klub@chrobry-glogow.pl oraz profilu Trenera Osiedlowego na Facebooku.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale. Nagrody rzeczowe zdobędą najlepsi strzelcy oraz zawodnicy zespołów, które awansują do turnieju finałowego.

Liga Osiedlowa Chrobrego Głogów będzie prowadzona w ramach projektu Trener Osiedlowy, który jest finansowany ze środków Gminy Miejskiej Głogów. Patronat nad Ligą Osiedlową objęła Akademia Piłki Nożnej Chrobrego. 
 
 
 
 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#