POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Trener Damian Sędziak

09.06.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Damian Sędziak jako piłkarz Chrobrego w barwach klubu rozegrał 142 mecze. W tym roku powrócił do Głogowa w roli kierownika pierwszej drużyny, a teraz z jego doświadczenia korzysta Akademia Piłki Nożnej. We wtorek odbyły się pierwsze treningi, które samodzielnie poprowadził.

Damian Sędziak wzmocnił sztab szkoleniowy Akademii Piłki Nożnej i będzie w nim odpowiedzialny za treningi indywidualne dla najmłodszych wychowanków. W tej roli zadebiutował we wtorek. Na stadionie poprowadził zajęcia dla dwóch sześcioosobowych grup. Poszczególni trenerzy wytypowali młodych, wyróżniających się zawodników z zespołów w kategoriach od U-7 do U-10. Zostali oni włączeni w indywidualny program, który w dużej części opera się na technice: prowadzenia piłki czy podań. To elementy, z których Damian Sędziak był znany będąc w Chrobrym. W klubie spędził 7 lat, w trakcie tego okresu awansując z nim do 1 ligi. 

- Początkowo obawiałem się, jak zareagują na nową formę zajęć, bo to jednak dzieci mające po 7-10 lat. Ale zareagowali pozytywnie, podobnie jak ja. Pytali o kolejny trening, więc jest dobrze - powiedział Damian Sędziak.

- Nie chciałbym, aby ci chłopcy podczas treningu męczyli się bez piłek. Wszystko ma być z ich wykorzystaniem. Czyli gry jeden na jednego, drybling, technika użytkowa, przyjęcia, podania, detale... Mam nadzieję, że ich trenerzy po czasie zwrócą uwagę na to, że temu czy innemu zawodnikowi udało się poprawić, przykładowo, jakość podania - dodał. 

Zajęcia u trenera Damiana Sędziak będą odbywać się raz w tygodniu. 
 
 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 

 

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 


Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#