POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest23.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

W grze po prawie 100 dniach

10.06.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po długiej przerwie rezerwy Chrobrego Głogów rozegrały pierwszy mecz sparingowy. W środę zawodnicy "dwójki" pokonali na wyjeździe Odrę Bytom Odrzański 5:1.

Od ostatniego występu rezerw minęły trzy miesiące. Na początku marca głogowianie wygrali z Karkonoszami Jelenia Góra 3:1 i był to bardzo dobry prognostyk przed mającą ruszyć ligą. Tyle że rozgrywki czwartej ligi najpierw przerwano, by z czasem całkowicie je odwołać. Drużyna wróciła jednak do treningów i na nich nie poprzestaje. Stąd sparing z Odrą, w którym po dwie bramki zdobyli Dominik Piła i Miłosz Jóźwiak, a kolejną dołożył Wojciech Kłakulak.

Trenera Jakuba Wolnego spytaliśmy, jak się gra po takiej przerwie. 
- Było widać, że to pierwszy występ, bo chęci duże, zaangażowanie też, ale jeszcze nie wszystko się zgrywało - opowiada. - Mieliśmy dużą przewagę, dużo prób strzałów, ale i błędów, które nie wynikały z braku umiejętności czy jakiejś nagłej niedyspozycji, a właśnie takiej przerwy. Żeby dojść do dyspozycją z ostatniego momentu przed ligą trzeba sporo pracy. Najważniejsze jednak, że zagraliśmy. To fajna odskocznia w obecnej sytuacji.

Po tym, jak zdecydowano o zakończeniu rozgrywek, Chrobry II pozostał na czwartym miejscu z… jednym punktem straty do lidera. Jakiś związany z tym niedosyt to już przeszłość, bo w zespole myśli się o tym, co dalej.
- Przed nami jeszcze tydzień wspólnych treningów, który zakończymy środowym sparingiem z Cariną Gubin. Później na niedługi czas się rozstaniemy i przygotowania wznowimy 6 lipca. Mówi się, że sezon wystartuje na początku sierpnia, więc będziemy mieć miesiąc na pracę. Wcześniej czekają nas też rozmowy z władzami klubu w sprawie kształtu zespołu - dodaje trener Jakub Wolny.

Spar. Odra Bytom Odrzański - Chrobry II Głogów 1:5
Bramki (Chrobry II): Piła x2, Jóźwiak x2, Kłakulak.
Chrobry II: Przybylski - Pawlik M., Pietrzczyk, Kulchawy, Kobiela, Diduszko, Antochów, Flis, Siudak, Piła, Jóźwiak. Na zmiany wchodzili: Szafer, Iwanowicz, Skałecki, Pawlik J., Staszkowian, Jandziak, Grzymisławski, Turowski, Boksiński, Dybizbański, Kłakulak. 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#