POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.07.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

7 bramek w meczu z zespołem Hałambca

18.06.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rezerwy Chrobrego Głogów pokonały w meczu sparingowym czwartoligową Carinę Gubin z Mateuszem Hałambcem w składzie 4:3. Dwie bramki zdobył Dominik Piła, a po jednej Przemysław Siudak i powracający po kontuzji Kacper Pietrzczyk. Było to ostatnie spotkanie zespołu w tym niedokończonym sezonie. Kolejne w lipcu. 

- Przez te ostatnie tygodnie staraliśmy się wykonać jak najlepszą pracę, a odskocznią były dwa mecze sparingowe, którym zawsze towarzyszy inna mobilizacja - mówił trener Jakub Wolny. - Staraliśmy się wykorzystać ten okres bez ligi na przyjrzenie się młodszym zawodnikom z roczników 2003, 2004 czy 2005. Co teraz? Spotkamy się w lipcu, ale w jakim kształcie, to zależy od rozmów. Zależy, jak po sezonie będzie wyglądać kadra pierwszej drużyny i kto z tych zawodników rezerw, których ja widzę, będzie chciał zostać. Chciałbym jednak, aby kadra była zbliżona do tej z tego sezonu. 

A ta kadra Chrobrego II sezon w czwartej lidze zakończyła na czwartej pozycji z punktem straty do lidera. Chrobry II sam był na czele, ale prowadzenie stracił w ostatniej kolejce rundy jesiennej. Tej wiosennej nie dane było rozpocząć i rozgrywki zakończono uznając obecny na tamten moment kształt tabeli.

Nowy sezon ma ruszyć w sierpniu. Dokładna data nie jest znana, ale wiadomo, że głogowianie zaczną od domowego spotkania z Leśnikiem Osiecznica. 

Chrobry II Głogów - Carina Gubin 4:3 (1:1)
Bramki (Chrobry II): Piła x2, Siudak, Pietrzczyk.
Chrobry II: Przybylski (46 Bołdyn) - Pietrzczyk (60 Pawlik), Pawlik (30 Iwanowicz), testowany 1 (70 Siudak), Kulchawy (46 Kobiela), Antochów (44 Grzymisławski), Turowski (63 Jandziak), Flis (60 Staszkowian), Siudak (63 Boksiński), Piła, testowany 2. 
 
 
 
 
 

Tagi

carina gubin    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#