POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.07.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

W środę rusza Liga Osiedlowa Chrobrego!

21.06.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dwanaście zespołów, po sześć w każdej kategorii wiekowej, rozpocznie zmagania w I edycji Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów. Pierwsza kolejka już w środę.

Liga Osiedlowa Chrobrego to nowa aktywność dla dzieci i młodzieży w ramach prowadzonego projektu Trener Osiedlowy. W poprzednich latach organizowaliśmy duże imprezy o charakterze ogólnomiejskim oraz piłkarski turniej "Z Boiska na Stadion", jednak tym razem w związku obowiązującymi ograniczeniami i środkami bezpieczeństwa postawiliśmy na inną formę zajęć promujących sport. 

Liga Osiedlowa będzie prowadzona w dwóch kategoriach: U-12 i U-16. Zgłosiły się do niej drużyny osiedlowe składające się w większości z uczestników projektu. Powymyślały dla siebie nazwy i zaczną rywalizację z drużynami z całego miasta. Śladem lig z prawdziwego zdarzenia, będzie tabela, meczowe protokoły, klasyfikacja strzelców, mecze u siebie i na wyjazdach, a nawet żółte i czerwone kartki. Dzieci i młodzież otrzymają więc namiastkę zawodowych zmagań. Pierwszy etap ligi składający się z dziesięciu kolejek wypełni czas podczas wakacji, bo potrwa do końca sierpnia. Po cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii zakwalifikują się do Turnieju Finałowego, którego areną będzie stadion Chrobrego przy Wita Stwosza.

Każda drużyna jest przypisana do boiska szkolnego, na którym prowadzone są bezpłatne zajęcia Trenera Osiedlowego. Jedne boiska są większe, inne mniejsze, więc zespoły będą występować w kombinacji 5+1 lub 6+1, ale z dowolną liczbą zawodników na ławce rezerwowych i dowolną liczbą zmian. Pierwsza kolejka rozegrana zostanie w środę 24 czerwca. O godz. 16.00 gra kategoria U-12, o godz. 17.00 mecze U-16. Podczas wakacji spotkania zaplanowano na każdą środę na godz. 10.00 i 11.00. 

Najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe i puchary, a wszyscy uczestnicy medale i inne pamiątki. 

Projekt Trener Osiedlowy jest prowadzony przez Chrobrego Głogów i finansowany przez Gminę Miejską Głogów. 
 
 

 

U-12
TERMINARZ 

 

 

 

U-16
TERMINARZ  

 

 

 

REGULAMIN

 

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#