POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.07.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: pierwszy test na 3 tygodnie przed ligą

11.07.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


W tym tygodniu rezerwy Chrobrego powróciły do treningów. Ligę zaczną 1 sierpnia, więc będzie to bardzo szybki okres przygotowawczy. Dlatego od razu zaczęły sparingowe granie. W sobotę głogowianie przegrali z innym czwartoligowcem MKP Wołów 1:2. 

W Wołowie bramkę dla Chrobrego zdobył w drugiej połowie Dominik Piła.
- Mieliśmy przewagę, ale zadecydowały proste błędy, przez które straciliśmy obie bramki do przerwy - oceniał trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Za to w drugiej połowie zespół stworzył dużo sytuacji, z których wykorzystał jedną. Było widać, że dopiero wróciliśmy, ale każdy sparing jest pożyteczny. Ten został bardzo mocno wybiegany, w dodatku był z ciekawym zespołem, który dopiero awansował do czwartej ligi, ale myślę, że nie będzie walczył tylko o utrzymanie. 

- W drużynie zadebiutowali Fryzowicz z Lasoniem, czyli roczniki 2003 i 2004 - dodaje J. Wolny. - Trzeba im się przyglądać. Był też zawodnik testowany, kolejny ma dołączyć do nas w tygodniu. Zdrowieje także Paul Filipowicz, lecz sam skład jest ogólnie zbliżony do tego na ligę, choć dużo zależy jeszcze od zmian w pierwszym zespole. Przed nami trzy tygodnie pracy, a ten czas poświęcimy na odbudowę fizyczną po przerwie, być może wprowadzając też nowe rzeczy. 

W planach Pomarańczowo-Czarni mają jeszcze trzy sparingi. W piątek o godz. 18.30 zagrają na wyjeździe z Orlą Wąsosz, a później jeszcze z juniorami starszymi Chrobrego oraz z Polonią Trzebnica. Po tych spotkaniach przyjdzie czas na ligę, której inaugurację zaplanowano na 1 sierpnia (zobacz terminarz). 


MKP Wołów - Chrobry II Głogów 2:1 (2:0)
Bramki (Chrobry II): Piła.
Chrobry II: Szafer (60 Lasoń) - Pietrzczyk (60 Mól), Iwanowicz (60 Skałecki), Kulchawy (46 Staszkowian), Kobiela (70 Fryzowicz), Diduszko, Antochów (70 Galas), Boksiński (46 testowany), Turowski (46 Grzymisławski), Piła, Jóźwiak (46 Dybizbański).

Tagi

chrobry2    mkp wolow    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#