POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.07.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: 8 goli w sparingu

18.07.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


W drugim meczu sparingowym przed ligą rezerwy Chrobrego Głogów rozbiły drużynę, z którą przyjdzie im rywalizować w 4 lidze. Piątkowe spotkanie z Orlą Wąsosz zakończyło się zwycięstwem 8:1. - To jednak tylko sparing, a do sparingów trzeba podejść tak samo, bez względu na końcowy wynik. W lidze jest inne granie - powiedział tonując przedligowe nastroje trener rezerw Jakub Wolny.  

- Wynik odzwierciedla przebieg meczu - komentuje trener J. Wolny. - Fajnie, że widać postęp porównując to spotkanie do tego sprzed tygodnia. Wtedy zagraliśmy chyba zbyt indywidualnie, a teraz bardzo zespołowo i odpowiedzialnie. Wtedy mieliśmy kłopot ze skutecznością i grą piłką, teraz nie. Dobrze więc, że jest dobry kierunek. Trzeba jednak pamiętać, że to tylko sparing. Nie chcemy lekceważyć Orli, bo wiemy, kto ją teraz prowadzi i znając trenera Jędrzeja Kędziorę ta drużyna powinna być groźna, lecz liga to inny ciężar gatunkowy. Do testu, jeśli chodzi o jego ocenę, trzeba podejść tak samo bez względu na to, czy się go wygra czy przegra. Cieszy jednak, że do podejścia zawodników nie można mieć zastrzeżeń. Jest jednak jeszcze sporo rzeczy, nad którymi chcemy popracować. Przed nami dwa ostatnie tygodnie pracy, więc trzeba ten czas wykorzystać. 

Zanim liga ruszy, Chrobry sprawdzi się jeszcze w dwóch grach kontrolnych. W środę w wewnętrznej z juniorami, a w sobotę z Polonią Trzebnica (godz. 15.00 w Trzebnicy). 

ORLA WĄSOSZ - CHROBRY II GŁOGÓW 1:8 (1:3)
Bramki (Chrobry II): Kobiela x2, Siudak, Grzymisławski, Górski, testowany, samobójcza x2.
Chrobry II: Szafer (60 Lasoń) - Iwanowicz (46 Mól), Pietrzczyk (60 Górski), Kobiela, testowany, Grzymisławski (55 Galas), Turowski (46 Jandziak), testowany 2 (65 Siudak), Siudak (46 Boksiński), Staszkowian, Jóźwiak (55 Kłakulak). 

Tagi

chrobry2    orla wasosz    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#