POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Półmetek Ligi Osiedlowej ChG. Komplet Nosocic

24.07.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Liga Osiedlowa Chrobrego Głogów nabrała rozpędu i jest już na półmetku. W tym tygodniu rozegrano piątą kolejkę w dwóch kategoriach i dodatkowo szóstą w grupie U-16. Na tym etapie już tylko jedna drużyna ma komplet zwycięstw i jest nią FC Nosocice z rezultatami 14:1 i 12:5 w tym tygodniu.

W U-12 bez straty punktu były dwa zespoły: FC Maroko i Chrobry. Obie zmierzyły się w tej serii i jak na równorzędnych rywali przystało skończyło się na remisie 2:2. Strzelali Aleksander Karwatka i Marcin Nowicki dla Maroko, a dla Chrobrego Andrzej Matejczuk i Paweł Wolny. Poza tym Głogów wygrał z Wilkami 2:0, a FC Kolejka z Kopernikowcami 5:1 po pięciu bramkach Pawła Antczaka.
 
W U-16 na czele niezmiennie FC Nosocice. Do składu powrócił Łukasz Gnap i pewnie stąd od razu efektowne rezultaty 14:1 i 12:5 po łącznie 12 trafieniach Łukasza, który z kolegami tworzy team będący już wyraźnym faworytem całych rozgrywek. Nosocicom nie sprostał nawet Manhattan (1:14).
 
Z dwóch w tygodniu spotkań cztery punkty zebrali zawodnicy Emeritos Piastów. Bardzo zacięty był ich pojedynek z Parkowcami, bo zakończony na 5:5. 

W tabeli U-12 FC Maroko i Chrobry mają po 13 punktów. Trzeci Głogów o pięć mniej, więc wychodzi na to, że rywalizacja będzie toczyć się o również premiowane awansem miejsca 3-4. 

W starszej grupie, jak tak dalej pójdzie, awans szybko zapewnią sobie Nosocice. Pozostałe ekipy będą walczyć o pozycje 2-4, na co szanse ma nawet ostatni Team Murek, który w tym tygodniu został zdekompletowany. Nie zagrał w pierwszym meczu, ale na drugi stawił się w mniej licznej grupie i mimo wiedzy, że nie ma dużych szans, podjął wyzwanie. Pomijając wynik (14:47) za chęć gry należą się słowa uznania. Dla „Manhattanowców” była to jednak strzelecka okazja, którą najlepiej wykorzystał Oliwier Chyży - autor 19 bramek. Po tym objął przewodnictwo w klasyfikacji strzelców. 

 
 

U-12 - KOLEJKA 5

FC KOPERNIKOWCY - FC KOLEJA 1:5 (0:3)
Adrian Permus - Paweł Antczak x5

FC MAROKO - CHROBRY 2:2 (2:0)
Aleksander Karwatka, Marcin Nowicki - Andrzej Matejczuk, Bartosz Wolny

WILKI - GŁOGÓW 0:2 (0:1)
Jakub Smoliński, Wiktor Śmikiel

U-16 - KOLEJKA 5

PARKOWCY - EMERITOS PIASTÓW 5:5 (3:3)
Kacper Sikora x2, Alan Grombik x2, Piotr Klimczak (sam.) - Kacper Graczyk x2, Wiktor Urbański, Adam Binert, Grzegorz Wójtowicz

FC NOSOCICE - MANHATTAN 14:1 (4:0)
Łukasz Gnap x6, Bartosz Kubski x4, Kamil Franczyk x2, Paweł Jaroszek x2 - Szymon Uchryńczuk
 
FC TORPEDINIOS - TEAM MUREK 3:0 (WO.)  

U-16 - KOLEJKA 6

PARKOWCY - FC NOSOCICE 5:12 (4:4)
Kacper Sikora x2, Alan Grombik, Szymon Dziuba, Filip Kochańczyk - Łukasz Gnap x6, Maciej Stachowiak x3, Kamil Franczyk x2, Paweł Jaroszek
 
EMERITOS PIASTÓW - CHALLANGERZY 3:0 (WO.) 
 
TEAM MUREK - MANHATTAN 14:47 (7:23)
Maciej Bandura x7, Kacper Ochałek x4, Andrzej Jaworski x3 - Oliwier Chyży x19, Eryk Furman x11, Dominik Król x11, Szymon Uchryńczuk x3, Paweł Herbik x2, Weronika Król 
 

 

 

U-12
TERMINARZ I TABELA

 

 

 

U-16
TERMINARZ I TABELA  

 

 

 

STRZELCY

 


Po kliknięciu na wynik meczu, otworzy się strona z jego protokołem.      

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#