POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: debiut trenera

06.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera ma kobiecy Chrobry. Na razie to tylko sparing, ale zwycięski. Pomarańczowo-Czarne pokonały Grom Wolsztyn 4:2.

Od nowego sezonu trenerem Chrobrego jest Tomasz Gąsiecki. Zastąpił na tym stanowisku Artura Przybyła, który zdecydował się na funkcję kierownika ds. administracyjnych w Akademii Piłki Nożnej. To on przez lata tworzył i rozwijał kobiecą piłkę nożną w Głogowie, w ostatnim sezonie zajmując z zespołem trzecie miejsce w 3 Lidze. Nie mogło więc zabraknąć miłego pożegnania i docenienia pracy z pełnym zaangażowaniem.
 
 
Dziś trudno wyobrazić sobie Chrobrego bez kobiecej sekcji. To praca trenera Artura Przybyła, za którą jego zawodniczki mu podziękowały

Trener Artur Przybył wysoko zawiesił poprzeczkę swojemu następcy. Tomasz Gąsiecki jako zawodnik reprezentował Ślęzę Wrocław i Inkopax Polonię Wrocław. Trenerskie doświadczenie zdobywał natomiast w młodzieżowych zespołach Korony Czernina, FC Góra i Pogoni Góra, teraz przekładając to na pracę z kobiecą drużyną. Zaczyna ją dobrze, bo od 4:2 z Gromem Wolsztyn. 
- Cały zespół zaczynając od wyjściowego składu po zmienniczki zagrał świetne zawody, na boisku widać było wspaniałą współpracę i chęć do gry ze strony dziewczyn - oceniał trener Tomasz Gąsiecki. - Dla mnie to sama przyjemność przejąć i pracować z tak świetnym zespołem. Atmosfera w szatni jest super i będziemy ją jeszcze bardziej napełniać pozytywnymi emocjami. 

Grom Wolsztyn - Chrobry Głogów 2:4 (1:1)
Bramki (Chrobry): Kaźmierska x2, Kudyba, Momot 80.
Chrobry: Król P. - Siennicka, Franas, Adamska, Rimke, Gniewosz, Kudyba, Niedośpiał, Momot, Kaźmierska, Czapluk. Zmiany: Król W., Rymarowicz, Frankowska, Spychalska. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#