POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

U-19: liga za pasem, trener Rząsa na pokładzie

06.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nie rozpoczął się jeszcze sezon w wykonaniu pierwszej drużyny, a zwykle to ona inaugurowała jako pierwsza, ale na brak piłki nie można narzekać. O czwartoligowe punkty grają już rezerwy Chrobrego, a 15 sierpnia do gry dołączy część zespołów młodzieżowych. W tym Chrobry U-19, do prowadzenia którego powrócił trener Paweł Rząsa. 

Trener Paweł Rząsa, który na swoim koncie ma awans do CLJ, ostatnio trochę zniknął z radarów, ale pozostawał w klubie, prowadząc zespół juniorów w klasie okręgowej. Większa uwaga skupiana jest na ligach centralnych i wojewódzkich, choć jego drużyna tę okręgówkę wygrała. Teraz powraca na poziom, na którym wyniki też mają znaczenie, bo stąd robi się awanse wyżej. 

Póki co zespół spokojnie przygotowuje się do rozgrywek. W środę zremisował w Poznaniu z Wartą 0:0.
- Mecz był wyrównany. Mieliśmy swoje okazje, ale zabrakło skuteczności. To kolejny dobry dla nas sparing, bo Warta to techniczny i agresywny zespół - ocenił trener Paweł Rząsa. - Musieliśmy pokazać charakter i wolę walki, aby wygrać pojedynek o piłkę i być w jej posiadaniu. Dobrze wyglądaliśmy również w aspektach techniczno-taktycznych. Powoli wszystko dobrze zaczyna funkcjonować. Jestem bardzo zadowolony z ambitnego podejścia wszystkich chłopaków, wiec pozytywnie spoglądamy w przyszłość. 

W sobotę juniorów Chrobrego czeka ostatnia próba - o godz. 11.00 zagrają u siebie ze Stilonem Gorzów. 15 sierpnia zaczną zmagania w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów. W tej lidze Chrobry będzie miał dwa swoje zespoły. Jeden zagra w Środzie Śląskiej, drugi - trenera Pawła Rząsy - w Żmigrodzie. 

Sparingi Chrobrego U-19:

Ostatni
Chrobry Głogów - Warta Poznań 0:0
Chrobry: Szymczak Ksawery - Mól, Szymczak Maksymilian, Skałecki, Krawiec, Galas, Kłakułak, Burda, Górski Zygmunt. W drugiej połowie zagrali: Grabarkiewicz, Budziszewski, Brzeziński, Koperski, Chaberek, testowany.
 
Wcześniejsze
Chrobry Głogów - Polonia Leszno 7:1
Chrobry Głogów - Górnik Polkowice 3:1 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#