POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zespół wrócił do treningów

11.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Piłkarze Chrobrego Głogów wrócili z urlopów i przygotowują się na własnych obiektach do nowego sezonu oraz pucharowego meczu z Cracovią. We wtorkowych zajęciach udział wzięło 19 zawodników, w tym nowy w zespole Patryk Bryła. 

Pomarańczowo-Czarni na razie trenują według wytycznych, które zaczęły obowiązywać jeszcze przed wznowieniem rozgrywek ubiegłego sezonu, zanim zaczęto przeprowadzać badania na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2. Takie testy, czwarte od maja, w klubie wykonano w poniedziałek rano. Jeśli wyniki wszystkich wyjdą pomyślnie, kolejne zajęcia zostaną przeprowadzone na normalnych zasadach.

W Chrobrym nie ma już piłkarzy, którzy odeszli (Adrian Benedyczak, Krzysztof Kubica, Szymon Drewniak, Michał Pawlik, Miłosz Kozak, Michał Szromnik) oraz wypożyczonego do Ślęzy Wrocław Macieja Diduszko. Treningi rozpoczął za to pozyskany w miejsce Miłosza Kozaka Patryk Bryła. Poza tym do zajęć powrócili też ci piłkarze, którzy w końcówce sezonu nie grali z powodu kontuzji, Michał Michalec, Przemysław Stolc, a także Mateusz Machaj, choć ten ostatni treningi w pełnym zakresie wznowił wcześniej i wystąpił przez kilka minut w ostatnim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Do soboty drużyna będzie przygotowywać się na swoim terenie. Na nim zakończy też pierwszy tydzień pracy, bo w niedzielę o godz. 17.30 spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski z Cracovią. Od momentu pucharowego występu, do inauguracji Fortuna 1 Ligi pozostaną dwa tygodnie, podczas których trenerzy zaplanowali rozegranie jednej gry wewnętrznej. 

Kadra Chrobrego na starcie przygotowań:
Mateusz Abramowicz, Adam Makuchowski
Michał Ilków-Gołąb, Oliver Praznovsky, Michał Michalec, Kamil Juraszek, Jarosław Ratajczak, Przemysław Stolc
Marcel Ziemann, Damian Piotrowski, Robert Mandrysz, Mateusz Machaj, Adam Antochów, Dominik Piła, Maksymilian Banaszewski, Patryk Bryła
Miłosz Jóźwiak, Damian Kowalczyk Mikołaj Lebedyński

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#