POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Liga Osiedlowa: walka będzie do końca

19.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Zbliżamy się do końca pierwszej części Ligi Osiedlowej Chrobrego. W U-12 pozostała do rozegrania jedna kolejka, a w U-16 trzy. Niektóre zespoły są już pewne udziału w finałach, ale dla emocji fajne jest to, że walka o ostatnie premiowane awansem miejsce w młodszej kategorii potrwa do końca i podobnie może być w starszej. 

Na kolejkę przed końcem w U-12 trzy drużyny są pewne udziału we wrześniowych finałach. To Chrobry, FC Maroko i Głogów. Prowadzi Chrobry, który w środę odniósł swoje siódme zwycięstwo, pokonując Głogów 9:0. W tym meczu hat-trickiem popisał się Kacper Szczyrek. Wygrywa też FC Maroko (3:1 z Kopernikowcami), a kolejne dwa trafienia do swojego konta dołożył lider klasyfikacji strzelców Marcin Nowicki. 
W ostatniej kolejce o ostatnie miejsce gwarantujące awans powalczą dwie ekipy. Na dobrej do tego drodze są zawodnicy FC Koleja (7 punktów), ale trudno odmówić szans Kopernikowcom (również 7 punktów). Tym lepiej zapowiada się pojedynek pomiędzy właśnie tymi zespołami. Zwycięzca gra dalej.

Więcej kolejek - trzy - pozostały do końca w grupie U-16. Tym samym tutaj mniej pewniaków. FC Nosocice awans mają już zagwarantowany, a i tak nie przestają walczyć, czego dowodem jest wygrana 6:2 z Torpedinios (trzy trafienia Bartosza Kubskiego). Parkowcy ogrywają Manhattan 7:5 przy sporym udziale Piotra Bilińskiego - autora czterech goli, a Challengerzy ustępują Team Murek (6:10). W tym ostatnim spotkaniu popisał się zwłaszcza Maciej Bandura, bo jego pięć bramek to najlepszy indywidualny wynik tej kolejki. 
Poza Nosocicami w dobrej sytuacji są Manhattan i Torpedinios (po 18 punktów). Czwarta ekipa - Parkowcy - ma tych punktów już 13. I gdyby liga teraz się zakończyła, te cztery drużyny przeszłyby dalej. Potrwa jednak do początku września, więc kto wie, co jeszcze się wydarzy. Powalczyć mogą Emeritos Piastów i przy bardzo dobrych wiatrach Team Murek. 

 
 

U-12 - KOLEJKA 9

CHROBRY - GŁOGÓW 9:0 (4:0)
Kacper Szczyrek x3, Alessandro Kempski, Maciej Rosa, Kacper Kinowski, Aleksander Siwek 

WILKI - FC KOLEJA 1:6 (1:0)
Jakub Gniewosz - Julo Dylewski x3, Paweł Antczak x3

FC MAROKO - FC KOPERNIKOWCY 3:1 (2:1)
Marcin Nowicki x2, Michał Kruczewski - Marcel Chudzik

U-16 - KOLEJKA 11

PARKOWCY - MANHATTAN 7:5 (5:4)
Piotr Biliński x4, Kacper Sikora, Paweł Biliński, Szymon Uchryńczuk (sam.) - Eryk Furman x2, Oliwier Chyży, Szymon Uchryńczuk, Szymon Dziuba (sam.)

FC TORPEDINIOS - FC NOSOCICE 2:6 (1:2)
Gracjan Stępień x2 - Bartosz Kubski x3, Norbert Wilk, Maciej Stachowiak, Bartosz Urbanowicz

CHALLENGERZY - TEAM MUREK 6:10 (3:4)
Filip Ball x3, Paweł Cukrowski, Jarosław Jankowiak, Kacper Jurewicz - Maciej Bandura x5, Kacper Bednarski x3, Andrzej Jaworski x2


 

U-12
TERMINARZ I TABELA

 

 

 

U-16
TERMINARZ I TABELA  

 

 

 

STRZELCY

 


Po kliknięciu na wynik meczu, otworzy się strona z jego protokołem.        
  
  

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#