POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Nowe stroje meczowe. Z pazurem

28.08.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne

W niedzielę pierwszy mecz nowego sezonu w Fortuna 1 Lidze. Poprzedni był bardzo charakterny w wykonaniu zespołu, na taki liczymy też teraz, dlatego mamy przyjemność zaprezentować nowe, dynamiczne stroje meczowe Chrobrego Głogów. 

W nowym sezonie Pomarańczowo-Czarni będą występować w dwóch kompletach strojów marki Zina, podstawowym - pomarańczowo-czarnym z wyrazistym motywem, i rezerwowym - bardziej stonowanym białym. 
 

W ostatnich sezonach Chrobry stopniowo wprowadzał "pasiaki". Poznawaliście wzory z pionowymi, ale cieńszymi pasami, jednym charakterystycznym i wieloma przenikającymi się w różnych odcieniach pomarańczowego. W sezon 2020/21, po 10 latach od ostatnich, tradycyjnych "pasiaków", Chrobry wejdzie z koszulkami najbardziej nawiązującymi do tych sprzed lat. Mającymi jednak bardziej dynamiczną i wyrazistą formę poprzez nawiązanie do faktury tygrysa, bo taki był poprzedni sezon i taki - miejmy nadzieję - będzie nowy. Pikselowe krawędzie wzorku zastosowano zgodnie z obowiązującymi trendami, a to ma podkreślać nowocześniejszy styl "pasiaków". 
 
 
W nowych strojach drużyna wystąpi w niedzielnym meczu z Koroną Kielce (godz. 12.40). Koszulki, zarówno podstawowe, jak i rezerwowe, pojawią się w sprzedaży dla kibiców w przyszłym tygodniu, o czym poinformujemy. 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#