POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Liga Osiedlowa: koniec fazy zasadniczej

02.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


We wtorek odbył się ostatni mecz zasadniczej fazy Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów. Manhattan wygrał wysoko z Emeritos Piastów, awansował na trzecie miejsce i podobnie jak siedem innych zespołów czeka na finały przy Wita Stwosza, które zaplanowano na końcówkę września. 

Przed tygodniem zmagania zakończyła grupa U-12. W U-16 mieliśmy więcej zespołów - siedem - a co za tym idzie więcej kolejek. W tej ostatniej FC Torpednios pokonało Challengerów 17:6, a na ostatni występ mocno sprężyli się też zawodnicy Manhattan. Wygrali z Emeritos Piastów 34:3, awansowali na trzecie miejsce (dzięki temu w finałach nie trafią na lidera) i podreperowali swój strzelecki dorobek. Ten dorobek jest o tyle ważny, że zacięty pojedynek ma miejsce w klasyfikacji strzelców. Łukasz Gnap z Nosocic ma 65 bramek, a Oliwier Chyży po siedmiu trafieniach na Piastowie łącznie 55. Ta dwójka powinna walczyć o koronę króla strzelców. 

W tabeli U-16 już wcześniej wszystko było jasne. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy awansującą czwórkę, teraz tylko Manhattan zamienił się miejscami z Parkowcami.

Wszystkim - i zawodnikom, i organizatorom - pozostaje szykować się do finałów na stadionie Chrobrego. Szczegóły z tym związane jeszcze w tym tygodniu. 


EMERITOS PIASTÓW - MANHATTAN 3:34 (2:9)
Dominik Bednarski, Patryk Piątek, Patryk Mularczyk - Oliwier Chyży x7, Eryk Furman x6, Szymon Uchryńczuk x6, Dominik Król x5, Paweł Herbik x5, Mikołaj Bienia x3, Dżastin Sztąberek x2

CHALLENGERZY - FC TORPEDINIOS 6:17 (2:0)
Szymon Dagiel x3, Paweł Cukrowski x2, Filip Ball - Bartosz Śmietana x8, Gracjan Stępień x3, Kacper Dembek x3, Marcel Mazur x2, Konrad Urbaniak

PARKOWCY - TEAM MUREK 3:0 (WO.)
 


 

U-12
TERMINARZ I TABELA

 

 

 

U-16
TERMINARZ I TABELA  

 

 

 

STRZELCY

 


Po kliknięciu na wynik meczu, otworzy się strona z jego protokołem.        
  
 
 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#