POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Oferta pracy: fizjoterapeuta

04.09.2020 Autor: MK Źródło: własne

Chrobry Głogów S.A. poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA
umowa na zastępstwo

Wymagania formalne:
  • •wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu fizjoterapii,
  • •udokumentowane 3- letnie doświadczenie w zawodzie,
  • •prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
  • •kurs kinesiology taping,
  • •kurs terapii manualnej lub terapii punktów spustowych lub terapii mięśniowo-powięziowej.

Ponadto oczekujemy:
  • •dyspozycyjności
  • •umiejętności pracy w zespole
  • •umiejętności efektywnego i skutecznego działania w warunkach stresu i zagrożenia
  • •adekwatnego poziomu kultury osobistej i komunikatywności

Zakres obowiązków:
  • •samodzielne prowadzenie diagnostyki i terapii pacjentów w różnych zespołach chorobowych,
  • •planowanie i programowanie rehabilitacji,
  • •prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • •konsultacje i kwalifikacje pacjentów do rehabilitacji,
  • •realizowanie świadczeń zdrowotnych w zakresie rehabilitacji medycznej i fizjoterapii,
  • •obsługa komputera i programu rezerwacyjnego.

Wymagane dokumenty:
  • • kwestionariusz osobowy
  • • CV i list motywacyjny
  • • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na ww. stanowisku

Informacji dodatkowych udziela p. Kamila Kuczeła - tel.: 504 274 097.

Zainteresowani kandydaci mogą składać aplikacje w terminie do dnia 18.09.2020 drogą drogą e-maliową: kamila.kuczela@chrobry-glogow.pl lub osobiście w sekretariacie Spółki (Pływalnia Chrobry, ul. Rudnowska 17B).

Chrobry TV

więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele