POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: wyjazd do Grębocic

05.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry II uda się dziś do Grębocic. O godz. 16.00 rozpocznie się tam mecz z miejscową Spartą w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze. 

Chrobry do tego występu przystąpi po swoim najlepszym od początku sezonu. W niedzielę Pomarańczowo-Czarni pokonali Odrę Ścinawa 6:1 i będą bronić obecności w czołowej piątce.

Sparta po sześciu spotkaniach ma o osiem punktów mniej od Chrobrego. Z dwoma zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, więc już na tym etapie bardzo potrzebuje powiększenia tego dorobku. Ostatnio zespół z Grębocic przegrał 2:5 z Karkonoszami Jelenia Góra, wcześniej 3:5 z Apisem Jędrzychowice, a gdy sam nie zdobył ani jednej bramki to… miał punkt. Tak było jeszcze wcześniej z zremisowanym 0:0 meczu z Włókniarzem Leśna. Tan remis oraz jeszcze jeden to efekt wyjazdów Sparty. U siebie wciąż czeka ona na pierwsze punkty. 

Jak co roku mecz zapowiada się ciekawie z uwagi na personalia. Grębocice są niedaleko, więc niektórzy zawodnicy po przejściu przez poszczególne zespoły Chrobrego przechodzą właśnie tam. W Sparcie grają m.in. Maciej Rybak, Damian Tyźlik, Tomasz Bieleń, Jakub Małucki, Wojciech Kubik, Mateusz Dobrakowski, Patryk Kozłowski, Łukasz Szuszkiewicz, Konrad Przybylski, Kamil Łętkowski, a dodatkowo grającym trenerem jest Paweł Żmudziński. 


Sobota, 5 września
16.00 Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Grębocice

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta grebocice   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#