POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: aż 8:0 na starcie sezonu

07.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kobiecy Chrobry efektownie zainaugurował nowy sezon. Na starcie 4 Ligi Pomarańczowo-Czarne wygrały na wyjeździe z Polonią Środa Śląska 8:0.

Już w 4 minucie głogowska drużyna wyszła na prowadzenie. Na 0:1 strzeliła wtedy Jagoda Rime, a to wyraźnie dodało pewności całemu zespołowi. Do przerwy było 0:3, a po przerwie zespół na dobre się rozstrzelał. Swojego drugiego zdobyła Rimke, ale indywidualnie najlepiej wypadła Karolina Kaźmierska, autorka trzech trafień. 

To był oficjalny debiut nowego trenera. Artura Przybyła, który przeszedł do administracji Akademii Piłki Nożnej, po sezoniezastąpił Tomasz Gąsiecki, któremu po takim wyniku nie pozostawało nic innego, jak tylko chwalić dziewczyny.
- Cały zespół zagrał świetne zawody - komentował. - Cieszą bardzo dobre wejścia zmienniczek i debiuty najmłodszych, które z czasem będą owocować. Dziękujemy drużynie Polonii Środa Śląska za super gościnę i bardzo miłą atmosferę. Dziewczyny wróciły do domu szczęśliwe, ale już od poniedziałku skupiamy się dalej na ciężkiej pracy przed następnym meczem.
 
 

Polonia Środa Śląska - Chrobry Głogów 0:8 (0:3)
Bramki (Chrobry): Karolina Kaźmierska x3, Jagoda Rimke x2, Weronika Król, Wiktoria Kudyba, Wiktoria Czapluk.
Chrobry: Surlas (46 Król P. (80 Ludwiczak)) - Rymarowicz (70 Zimna), Franas, Gniewosz, Spychalska (46 Siennicka), Kudyba, Leszczyńska, Rimke, Frankowska (55 Niedośpiał), Kaźmierska, Król W. (46 Czapluk).
 
 
 
 

 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#