POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Weekendowy rozkład jazdy

10.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Tym razem piłkarski weekend zaczynamy wcześnie, bo już w czwartek o godz. 20.30 rozpocznie go mecz pierwszoligowców z Widzewem Łódź. Na tym nie koniec. Kolejne spotkania z udziałem Pomarańczowo-Czarnych w sobotę i niedzielę, choć tylko dwa z nich odbędą sięw Głogowie (sobotni występ rezerw ze Spartą Rudna i niedzielny kobiet z Polonią II Świdnica). Pozostałe zespoły udadzą się w drogę, a najdłuższa czeka drużynę U-15, która w ramach CLJ zmierzy się z Rakowem Częstochowa.


Czwartek, 10 września

20.30 Chrobry Głogów - Widzew Łódź (Fortuna 1 Liga)
Głogów, stadion

Sobota, 12 września

10.00 FC Wrocław Academy - Chrobry U-16 Głogów (II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych)
Wrocław

10.00 Orla Wąsosz -  Chrobry U-15 III Głogów (IV Okręgowa Liga Trampkarzy)
Wąsosz

11.00 Moto Jelcz Oława - Chrobry U-18 Głogów (I Wojewódzka Liga Juniorów)
Oława

11.00 Górnik Złotoryja - Chrobry U-15 II Głogów (III Okręgowa Liga Trampkarzy)
Złotoryja

11.00 Sparta Grębocice - Chrobry U-13 II Głogów (IV Okręgowa Liga Młodzików) 
Grębocice 

12.00 Śląsk Wrocław - Chrobry U-17 Głogów (I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych)
Wrocław

13.00 Konfeks Legnica - Chrobry U-12 Głogów (III Okręgowa Liga Młodzików)
Legnica

15.00 Chrobry II Głogów - Sparta Rudna (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Głogów, II płyta

15.00 Raków Częstochowa - Chrobry U-15 Głogów (Centralna Liga Juniorów U-15)
Częstochowa

15.00 Zagłębie Lubin - Chrobry U-13 Głogów (I Wojewódzka Liga Młodzików)
Lubin

Niedziela, 13 września

11.00 Chrobry Głogów - Polonia II Świdnica (4 Liga Kobiet)
Głogów, III płyta 
 
11.00 Zamet Przemków - Chrobry U-17 II Głogów (III Okręgowa Liga Juniorów Młodszych)
Przemków

15.00 Miedź Legnica - Chrobry U-19 Głogów (I Wojewódzka Liga Juniorów)
Legnica

15.30 Iskra Kochlice - Chrobry U-14 Głogów (III Okręgowa Liga Trampkarzy)
Kochlice

Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#