POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Djurdjević: podbuduje nas to

10.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


- To zwycięstwo bardzo mocno nas podbuduje, lecz to dopiero początek. Wiemy, na co nas stać i jaką pracę wykonujemy, ale jako zespół mamy w sobie pokorę - powiedział trener Ivan Djurdjević po meczu z Widzewem.

- To był dla nas bardzo ważny mecz, bo w tym z Koroną mieliśmy wszystko, żeby wygrać, a zremisowaliśmy. Przegraliśmy też Puchar Polski z Cracovią w końcówce, choć byliśmy blisko zwycięstwa, dodatkowo w końcówce mogliśmy przegrać z Koroną. Potrzebowaliśmy takiego meczu, żeby przełamać się mentalnie. Zespół od początku wyszedł bardzo skoncentrowany, a szybko strzelona bramka bardzo dużo nam dała. Wiedzieliśmy, że Widzew będzie nerwowy, bo pod presją po pierwszym przegranym meczu zrobi wszystko, żeby wygrać. 
Mamy problem, aby po strzelonej bramce utrzymać poziom sprzed bramki. Widzew mógł to wykorzystać, miał kilka okazji i parokrotnie przejął inicjatywę. My za to nieźle parę razy pressowaliśmy przeciwnika. Po krótkiej rozmowie z zawodnikami wszyscy razem doszliśmy do wniosku, że pewne rzeczy musimy zmienić. Druga połowa już pod nasze dyktando. Bramka na 2:0 uspokoiła nastoje. Widzew był nerwowy, ale miał swoje okazje. To na pewno groźna drużyna. Nie jest łatwo wejść w ligę. Sami mieliśmy taki poprzedni sezon i wiemy, jakie to jest uczucie. Trzeba jednak walczyć dalej.
Wszystkie zmiany były bardzo dobre. Zawsze mówimy, że rezerwowi są czasami jeszcze ważniejsi od tych, co grają, bo muszą zakończyć dobrze wykonywaną robotę. To zwycięstwo bardzo mocno nas podbuduje, lecz to dopiero początek. Wiemy, na co nas stać i jaką pracę wykonujemy, ale jako zespół mamy w sobie pokorę. Nasze więzi są bardzo mocne, więc wygrana nas wzmacnia. Przed nami kolejny mecz z bardzo dobrym przeciwnikiem - Radomiakiem, on nastąpi bardzo szybko, dlatego powoli trzeba się do niego przygotowywać. 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#