POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: tym razem Sparta z Rudnej

11.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rezerwy Chrobrego po dwóch ligowych zwycięstwach z rzędu i dodatkowo trzecim w Okręgowym Pucharze Polski (w środę głogowianie pokonali na wyjeździe Czarnych Rokitki 3:0 w IV rundzie) zagrają u siebie ze Spartą Rudna. Mecz Koleje Dolnośląskiej 4 Ligi w sobotę o godz. 15.00 na drugiej płycie.

Chrobry najpierw wysoko pokonał Odrę Ścinawa 6:1, a przed tygodniem wygrał na wyjeździe ze Spartą Grębocice 1:0. Dzięki temu jest na czwartym miejscu z trzema punktami straty do liderujących Karkonoszy Jelenia Góra i teraz spróbuje tę pozycję przynajmniej utrzymać.

Patrząc na początek sezonu, Sparta będzie wymagającym przeciwnikiem. Po siedmiu meczach ma 11 punktów, a w tabeli jest siódma. W pierwszych pięciu kolejkach zespół zanotował trzy zwycięstwa (w tym 4:1 i 5:0), a lekko wyhamował dopiero w ostatnich dwóch seriach: remisując z Apisem Jędrzychowice 0:0 i przegrywając z Karkonoszami 0:2.  

Trenerem rywali jest Robert Malawski. W szeregach Sparty możemy zobaczyć kilku zawodników w przeszłości grających w Chrobrym. Najbardziej ciekawie jest w obsadzie bramki, bo między słupkami stoi Maciej Kijewski, który w Głogowie był jesienią sezonu 2004/05. Mając 43 lata potwierdza, że wiek u bramkarzy nie ma aż takiego znaczenia. Dużo doświadczenia wnosi też 39-letni Albert Muzeja, a od tej dwójki młodszy jest Bartłomiej Oruba (29 l.), który jako ostatni zagrał w pomarańczowo-czarnych barwach, występując w jednym meczu 1 Ligi sezonu 2014/15. 


Sobota, 12 września
15.00 Chrobry II Głogów - Sparta Rudna (Koleje Dolnośląskie 4 Liga)
Głogów, II płyta

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta rudna   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#