Dzisiaj jest20.09.2020

Dwa fronty rezerw. Awans do 1/4 OPP

10.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne

Drugi zespół Chrobrego Głogów między jednym meczem ligowym a drugim rozegrał spotkanie Okręgowego Pucharu Polski. Wygrał na wyjeździe 3:0 z Czarnymi Rokitki i zagra w 1/4 finału.

Na terenie lidera Klasy A dwie bramki zdobył Przemysław Siudak, a kolejną dołożył wchodzący w drugiej części 17-letni Olaf Zygmunt. Głogowianie już do przerwy prowadzili dwiema bramkami, po niej przypieczętowali swoje zwycięstwo, bo ostatni z goli padł w 90 minucie.

Teraz 1/4 finału. 23 września Chrobry na tym etapie zmierzy się na wyjeździe z Zawiszą Serby, która wyeliminowała Dragon Jaczów.