POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest24.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zina pozostanie Partnerem Technicznym

21.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Debiut nowych koszulek meczowych zapoczątkował dalszą współpracę Chrobrego Głogów z marką ZINA. Trwa ona od 2015 roku i nadal będzie kontynuowana, a wszystkie drużyny Pomarańczowo-Czarnych, od pierwszej przez młodzieżowe i po selekcyjne Akademii Piłki Nożnej, będą występować w strojach marki ZINA.

Nową umowę podpisano w siedzibie klubu. Umowa została podpisana przez Prezesa Spółki Chrobry Głogów S.A. Jarosława Trawińskiego i Prezesa Just4Football - dystrybutora marki Zina Jakuba Karpińskiego. Towarzyszył im dyrektor Klubu Zbigniew Preiss i Robert Majtka, Manager Handlowy Just4Footbal, który jest odpowiedzialny za bezpośrednią obsługę klubu.
- Jestem bardzo szczęśliwy z przedłużenia współpracy z Chrobrym Głogów, będącym marką na ogólnopolskiej arenie piłki nożnej. Utrzymując relacje z głogowskim Klubem, kładziemy nacisk na historię i przywiązanie lokalnych mieszkańców do prestiżu, z jakim wiąże się kibicowanie Chrobremu. Cieszy nas, że ci wspaniali kibice, przez kolejne lata będą mogli razem z nami chłonąć atmosferę 1 Ligi i życzymy awansu do najwyższego poziomu rozgrywek w naszym kraju. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu - komentuje Jakub Karpiński, Prezes Just4Football.

Tagi

zina   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#