POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest24.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry zwalnia z odpytywania 2

22.09.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Przyjdź na mecz, a następnego dnia zwolnimy cię z odpowiedzi do czego wystarczy okazany bilet lub karnet! W ramach meczu z Górnikiem Łęczna w środę 30 września (godz. 18.00) przeprowadzimy 2. edycję akcji #ChrobryZwalniaZOdpytywania, zachęcając do obecności na stadionie uczącą się młodzież. 

Zasady 2. edycji są bez zmian. Mecz z Górnikiem Łęczna jest w środę, więc chcąca kibicować swojemu klubowi i ucząca się młodzież musi poświęcić popołudnie. A skoro tak, trudniej o przygotowanie się do szkolnych zajęć, więc te osoby drugiego dnia zwolnimy z odpytywania! Jeśli nauczyciel wywoła cię do odpowiedzi, okaż bilet z meczu z Górnikiem lub karnet z trwającego sezonu i - za wyjątkiem zaplanowanych sprawdzianów - będziesz zwolniony z odpytywania. 

Do 2. edycji #Chrobryzwalniazodpytywania przystąpiły wszystkie głogowskie szkoły średnie: I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego, Zespół Szkół Politechnicznych, Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych i Szkoła Mistrzostwa Sportowego Chrobry.

- Dyrektorzy szkół błyskawicznie odpowiedzieli na zaproszenie do naszej akcji i po raz kolejny mogliśmy liczyć na ich bardzo pozytywny stosunek do klubu i kibicującej Chrobremu młodzieży. Kilku dyrektorów również zapowiedziało swoją obecność na meczu, co cieszy jeszcze bardziej, bo podnosi rangę i uwiarygadnia naszą akcję. Ważne też, że jako klub cieszymy się zaufaniem głogowskich instytucji, widzimy duże zrozumienie dla naszych inicjatyw związanych z budowaniem tożsamości lokalnej i każdy kto z nami współpracuje dobrze wie, że na nasze wsparcie w tym zakresie też może liczyć - powiedziała Alicja Męczyńska, specjalista ds. marketingu w Chrobrym.

Chrobry Głogów na każdy mecz najmłodszym fanom proponuje zniżki. Bilety dla osób w wieku 13-15 lat są w cenie 5 zł, a dla osób w wieku 16-18 lat w cenie 8 zł. Wejściówki dostępne są on-line na kupbilet.pl, w salonach Empik oraz w kasach pływalni Chrobry.

Zachęcamy też do uczestnictwa szkolne grupy zorganizowane, dla których pojedyncze bilety kosztują tylko 1 zł/os. Dowiedz się więcej o zgłoszeniach.
 
 
 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#