POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest24.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Trenerzy na stażach w Sevilla FC

02.10.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Trenerzy Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów będą rozwijać swoje umiejętności za granicą. W ramach projektu Erasmus wezmą udział w stażach w akademii hiszpańskiej Sevilli FC. 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Chrobry dołączyła do projektu Erasmus, który jest programem Unii Europejskiej dotyczącym edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu. Złożony przez nią wniosek został bardzo wysoko oceniony.
- Rozpisany na etapie sportowym wniosek był jednym z najwyżej ocenionych w naszym kraju i dzięki temu otrzymał dofinansowanie. Jestem dumny, że głogowianie, szkoła powiązana z Chrobrym Głogów, będą mogli skorzystać z tego projektu - mówił prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz. 

- Zajęliśmy trzecie miejsce otrzymując 100 punktów na 100 możliwych. Ogółem złożono ponad 800 wniosków, a ponad 200 zostało zatwierdzonych. Dzięki temu szkoła i klub mają szansę nawiązania bliższej współpracy z klubem Sevilla. Łącznie dziesięciu trenerów i pięciu nauczycieli wkrótce wyjedzie do Sevilli w charakterze edukacyjnym na pięciodniowe staże. W przypadku trenerów będzie to obecność przy klubie i nabywanie wiedzy z zakresu szkolenia czy zarządzania - powiedział dyrektor sportowy SMS Chrobry Głogów Jarosław Wielgus. 

- Dzisiejsze wymagania piłki nożnej dają duże możliwości, ale powodują też, że musimy się rozwijać. Szkoła Mistrzostwa Sportowego od początku stawia na taki rozwój oraz innowacyjność i cieszymy się, że przyjdzie nam współpracować właśnie z takim rozwojowym klubem - dodał wicedyrektor ds. sportowych w SMS Sebastian Górski.

Łączna kwota przeznaczona na ten cel to 23 700 Euro. Jeśli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, pierwsze wyjazdy mają szansę dojść do skutku jeszcze w tym roku. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#