Dzisiaj jest24.10.2020

ChG II: 4 bramki i trzy punkty

04.10.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne

Rezerwy Chrobrego Głogów z wyjazdowym zwycięstwem w Koleje Dolnośląskie 4 Lidze. Pomarańczowo-Czarni pokonali KS Legnickie Pole 4:1, a w tym meczu, podobnie jak w derbowym, też mieliśmy gol bramkarza w doliczonym czasie. W 90 minucie Mateusz Abramowicz podszedł do rzutu karnego, wykorzystał go i tym przypieczętował wygraną głogowian.

Zaczęło się jednak od prowadzenia gospodarzy. W 5 minucie na 1:0 strzelił Adam Wasilewski i Chrobry musiał odrobić stratę. Zrobił to jeszcze w tej części, bo w 45 minucie wyrównał Olaf Zygmunt.

Druga połowa należała już do drużyny trenera Jakuba Wolnego. Szalę na swoją stronę przechylił Miłosz Jandziak, podwyższył Przemysław Siudak, a rezultat ustalił wykorzystujący jedenastkę Mateusz Abramowicz.

Po tej wygranej Chrobry awansował na pozycję wicelidera. Do prowadzących Karkonoszy Jelenia Góra traci sześć punktów, ale ma o jedno rozegrane spotkanie mniej. Zaległy mecz z Orkanem Szczedrzykowice dopiero 14 października, wcześniej - w niedzielę 11.10 o godz. 11.00 - Pomarańczowo-Czarni zmierzą się z Kuźnią Jawor.

KS Legnickie Pole - Chrobry II Głogów 1:4 (1:1)
1:0 Wasilewski 5
1:1 Zygmunt 45
1:2 Jandziak 57