POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest31.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Djurdjević: takie mecze budzą

16.10.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Takie mecze budzą i takie momentami są dobre. Teraz dwa bardzo mocne mecze u siebie, z Termaliką i Odrą, które są idealne do tego, aby pokazać jaja - po meczu w Tychach mówił trener Ivan Djurdjević. 

- Bardzo trudno po takim meczu znaleźć słowa. Weszliśmy bardzo dobrze w ten mecz. Uważam, że dobrze gramy, wchodzimy w te mecze i realizujemy swoje założenia. Dwie bramki oddaliśmy łatwo, straciliśmy je w naiwny sposób i to wiele uwarunkowało. Po tym 2:0 atakowaliśmy, stwarzaliśmy okazje chociaż na bramkę kontaktową.
W drugiej połowie wiedzieliśmy, że GKS będzie czekać na nasz błąd i nasze otwarcie przestrzeni. Wyczekał dobrze, bo w tej części prowadziliśmy grę. Po trzeciej i czwartej bramce się rozsypało. Przy 4:0 nie jest łatwo jakkolwiek utrzymać grę. To dla nas mocny cios. W poprzednich meczach prosiliśmy się o to, było w nich wiele znaków - w spotkaniu z Górnikiem czy Miedzią - że musimy wrócić na swój poziom i do tego, co pokazaliśmy wcześniej. To bolesna lekcja, ale to też dobre rzeczy. Momentami wydawało się, że jesteśmy mocni i gramy bardzo dobrze. Takie mecze budzą i takie momentami są dobre. Niestety, wynik jest wysoki. Zasługiwaliśmy chociaż na bramkę, lecz wszystko poszło na stronę przeciwnika. Podobny scenariusz był w poprzednim roku. Teraz dwa bardzo mocne mecze u siebie, z Termaliką i Odrą, które są idealne do tego, aby pokazać jaja. 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#