POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.11.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: jakby był ostatni

28.10.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Już w 2 minucie stracili bramkę, ale wraz z upływem czasu zaczęli grać tak, jakby to był ich ostatni mecz na jakiś czas. Strzelili cztery bramki i dążyli do kolejnych. Ostatecznie Chrobry II - Orkan Szczedrzykowice 4:1 w zaległym meczu Koleje Dolnośląskie 4 Ligi.

Zaczęło się źle, bo już w 2 minucie lukę w bramce znalazł były zawodnik Chrobrego Sebastian Burda i z dystansu umieścił piłkę w środku. Pomarańczowo-Czarni cierpliwie poczekali na swoją szansę. Tę w 36 minucie w zamieszaniu wykorzystał Kacper Staszkowian. Jeszcze w tej części dobrze zza szesnastki przymierzył Przemysław Siudak, ale bramkarz Orkana wykazał się refleksem i po pierwszych 45 minutach mieliśmy remis.

Chrobry bardzo dobrze rozegrał drugą część. Pod względem ofensywnym właściwie tylko on istniał na boisku i za to został nagrodzony. W 59 minucie bardzo dobrze przed polem karnym zachował się Przemysław Siudak, uwalniając się spod opieki i pokonując golkipera gości z kilkunastu metrów. Po 180 sekundach wynik podwyższył Wiktor Kobiela (to drugie z rzędu 180 sekund głogowian z dwoma golami) i ten sam zawodnik w 70 minucie dołożył kolejne trafienie. 

Chrobry ambitnie dążył do kolejnych bramek, ale skończyło się na 4:1, co jest piątą z rzędu wygraną drużyny. W tej serii zdobyła ona 20 bramek, a straciła tylko cztery. Tym samym zrównała się w liczbie punktów z liderującymi Karkonoszami Jelenia Góra. Karkonoszę mają jednak o jedno spotkanie mniej - 4 listopada zmierzą się z Gryfem Gryfów Śląski, a wcześniej z tym zespołem zagrają Pomarańczowo-Czarni (mecz w Gryfowie odbędzie się w sobotę 31 października o godz. 14.00). CHROBRY II GŁOGÓW - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 4:1 (1:1)
0:1 Burda 2
1:1 Staszkowian 36
2:1 Siudak 59
3:1 Kobiela 62
4:1 Kobiela 70

CHROBY II: Lasoń - Staszkowian, Iwanowicz, Jandziak, Kobiela, Siudak, Zygmunt (78 Marciniak), Malczuk, Boksiński (82 Antkowiak), Pietrzczyk, Burda (70 Galas). 

ORKAN: Fościak - Buń, Pawlak, Pawlaczyk, Burda, Filipiak, Pilarowski, Gambal, Kołbuc, Stettler (57 Brzozowski), Pulikowski.
 
ŻÓŁTE KARTKI: Marciniak - Gambal, Burda, Buń.


4 LIGA - WYNIKI I TABELA

  
 

Tagi
Oferta sponsora


Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#