POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest17.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Nie do końca jak praca. Na podium spikerów

21.12.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Realizuję swoje małe marzenia - jestem częścią piłkarskiego święta, jakim jest mecz - powiedział Michał Chołoda, którego dobrze znacie po głosie. Klubowy spiker odebrał statuetkę za 3 miejsce wśród pierwszoligowych spikerów. 

Polski Związek Piłki Nożnej co roku prezentuje raport dotyczący organizacji meczów na szczeblu centralnym. Wpływ na tę organizację ma też praca spikerów, która jest oceniana i wymagana nawet w obecnym okresie, w którym mecze odbywają się bez udziału publiczności. Za sezon 2019/20, a już on toczył się w różnych warunkach, Michał Chołoda z oceną 5.08 zajął trzecie miejsce przed spikerami Podbeskidzia Bielsko-Biała i Wigier Suwałki. 
- Cieszę się, ponieważ to już kolejny, szósty raz, zostałem doceniony przez piłkarską centralę - mówi Michał Chołoda. - Dla mnie to potwierdzenie i namacalny dowód, że to co robię: przygotowane komunikaty, zdolność do improwizacji w sytuacjach kryzysowych, barwa i ton głosu, tak zwany timeing, czyli odpowiedni moment podania komunikatu, jest dobre. To także motywacja do dalszej pracy i rozwoju. Trzeba podkreślić jedną ważną rzecz - nie byłoby tej nagrody, gdyby nie ludzie i kibice, z którymi współpraca układa mi się wzorowo. Miło odbiera się statuetki, ale dla mnie najważniejsze jest to, że moja praca zostaje dobrze odbierana przez pomarańczowo-czarną społeczność na stadionie. Świetne jest też to, że po niektórych meczach dostaję wiadomości z pozytywnym i miłym słowem. Takie rzeczy są budujące.

Oficjalnie jest to ocena wykonywanej pracy, ale Michał Chołoda, jak sam mówi, wykonywanych przez siebie obowiązków nie odbiera w ten sposób. 
- Według mnie nie można tego nazwać pracą - zaznacza. - Jeśli ktokolwiek podchodzi do tego w ten sposób, to prędzej czy później sam zrezygnuje albo jemu podziękują. Dla mnie przede wszystkim to przyjemność. Realizuję swoje małe marzenia - jestem częścią piłkarskiego święta, jakim jest mecz, uczestniczę w spotkaniach ukochanej drużyny z zupełnie innej strony niż może się wszystkim wydawać. Chcę wykonywać swoje obowiązki zgodnie z wymogami PZPN-u oraz ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Ponadto ciągle pracuję nad tym, by kibice byli zadowoleni na swoim stadionie.

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#