POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest17.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ferie z Chrobrym. Zaczynamy zgodnie z planami

22.12.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na Piłkarskie Ferie Zimowe Chrobrego Głogów dla dzieci trenujących w Akademii Piłki Nożnej. Jednak w związku z dużym zainteresowaniem, rodziców i opiekunów informujemy, że docierające do nas kolejne zgłoszenia uwzględniamy na liście rezerwowej.

Na podstawie rozporządzeń Rady Ministrów z dnia 22 grudnia i Ministra Edukacji z dnia 21 grudnia oraz po zasięgnięciu opinii w Ministerstwie Sportu informujemy też, że Piłkarskie Ferie Zimowe odbędą się zgodnie z planem. Musieliśmy jednak wprowadzić drobne zmiany w ich organizacji. Do udziału możemy dopuścić tylko dzieci uczące się na poziomie klas 1-4 szkół podstawowych. Wszystkie dzieci zostaną podzielone na maksymalnie 12-osobowe grupy. W sprawie ich podziału i możliwych przesunięć dziecka z pierwszego na drugi termin lub drugiego na pierwszy będziemy kontaktować się z częścią rodziców w przyszłym tygodniu.
 

PIŁKARSKIE FERIE ZIMOWE. HARTUJEMY ORGANIZMYW nowym tygodniu przedstawimy też szczegółowe plany pierwszego i drugiego turnusu. Większość zajęć odbędzie się na naszych obiektach – na boisku, w hali, w salach konferencyjnej i sportowej. Zapewnimy dużo aktywności sportowej, mini turnieje z nagrodami, regenerację w grocie solnej, odwiedziny gości i wyjścia na zewnątrz. Pierwsza półkolonia rozpocznie się w poniedziałek 4 stycznia i potrwa do piątku 8 stycznia. Drugą zorganizujemy w dniach 11-15 stycznia. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#