POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest17.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Taki był 2020: styczeń-kwiecień

28.12.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Podsumowujemy 2020 rok. Dziś pierwsza część i najważniejsze wydarzenia okresu od stycznia do kwietnia. 


STYCZEŃ

Po trudnej rundzie jesiennej Pomarańczowo-Czarni rozpoczynają przygotowania do wiosny, podczas której będą bronić pierwszej ligi. W tym miesiącu trenerzy początkują dozbrajanie kadry, a pierwszym wzmocnieniem jest Kamil Juraszek przymierzany na środek obrony. 
Do pierwszej drużyny powraca też jej wieloletni piłkarz Damian Sędziak, tyle że w innej i zaskakującej dla wielu roli - kierownika zespołu. - Moja zawodowa gra w piłkę zakończyła się wraz z rundą jesienną. A to dla mnie nowa, ciekawa przygoda - powiedział.
W Dzierżoniowie podczas specjalnej uroczystości klub odebrał Złoty Certyfikat nadany przez PZPN. Chrobry jest w tym momencie jedną z czterech na Dolnym Śląsku i jedną ze 116 w Polsce akademii z takim wyróżnieniem dotyczącym szkolenia w kategoriach U-6 – U-13.
  
 
 
 
 
 
 
 

LUTY

Maksymilian Banaszewski kolejnym wzmocnieniem. Wraz z Kamilem Juraszkiem uchodzą za ciekawe ruchy transferowe Chrobrego, ale obaj jesienią grali mniej i mogą potrzebować czasu. Do pewnego momentu różnie układają się mecze sparingowe (remisy z Miedzią Legnica i Górnikiem Polkowice, porażka z Błękitnymi Stargard) i choć na tydzień przed ligą głogowianie dwa spotkania jednego dnia, ze Ślęzą Wrocław i Świtem Szczecin, kończą na bilansie 5:0, niepokój przed startem jest spory. - To znak ostrzegawczy. To, nad czym pracowaliśmy, a w innych sparingach wyglądało dobrze, musi być stosowane w lidze - powiedział po porażce z Błękitnymi trener Ivan Djurdjević.
Zanim jednak liga powiedziała „sprawdzam”, klub wdraża nową identyfikację wizualną, za realizację projektu Trener Osiedlowy otrzymuje wyróżnienie w kategorii „Najlepsza Akcja Marketingowa”, w hali odbywa się V edycja Lejdis Cup, uczniowie SMS Chrobry bawią się na studniówce, a wszyscy podczas tradycyjnie poprzedzającej piłkarską wiosnę już XIV Prezentacji Chrobrego. Jej gośćmi są Hanna Klepacka i Sebastian Stankiewicz, który w przeszłości trenował w Chrobrym, ale z czasem wybrał inny dla siebie kierunek i realizuje się jako aktor. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Barwy Szczęścia”. Duet związany jest z tym serialem, a te pomarańczowo-czarne w nowej rundzie rzeczywiście będą musiały przynieść szczęście. Zespół jest tuż nad strefą spadkową i czeka go ciężka walka.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 

MARZEC

W rundę wiosenną Pomarańczowo-Czarni wchodzą jednak z drzwiami. W Niepołomicach wygrywają 3:1, a u siebie z GKS-em Tychy 5:1, czyli drobiazgowo rewanżując się za porażkę w Tychach... 1:5. I aż szkoda, że trzeba było wyhamować. Zdążyły odbyć się jeszcze pierwsza w Głogowie konferencja trenerów, efektowna wizyta piłkarzy w szkole w Białołęce oraz w KIKO+ na urodzinach Partnera Klubu i... na tym koniec. 13 marca, dodatkowo: w piątek 13 marca, dzień przed meczem w Olsztynie, gotowy na wyjazd zespół zostaje poinformowany, że całą kolejkę odwołano. Pandemia koronawirusa wkracza do Polski i zatrzymuje bieg życia. Wtedy jeszcze nikt się nie spodziewał, że aż na tyle tygodni.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KWIECIEŃ

- Piłkarze Chrobrego zdają krew, by w czasach, w których niektórzy mogą się tego obawiać, zachęcić do takiej formy wsparcia innych
- Rusza specjalna akcja sprzedaży koszulek meczowych, z których dochód zasili konto szpitala. Dodatkowo udaje się przekazać innym kilkaset maseczek, które stają się produktem pierwszej potrzeby
- Pieniądze zbierają też kibice, za nie kupując m.in. kombinezony, i oddają wszystko medykom
- Pomarańczowo-Czarni trenują w domach, dzieląc się tym z innymi, w ten sposób przekazując rady na ograniczone warunki
To miesiąc, który pod każdym względem był inny niż wieleset wcześniejszych.
  
 
 
 
 
 
  

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#