POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest17.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

W nowym roku stadion z podgrzewaną murawą

31.12.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów S.A. 30 grudnia ogłosił przetarg na wykonanie instalacji grzewczej boiska. Nastąpiło to na podstawie przyjęcia przez radnych Rady Miejskiej budżetu Głogowa na 2021 rok, w którym zabezpieczone zostały środki na realizację tego zadania. Tym samym Chrobry, który w ostatnim procesie licencyjnym został dobrze oceniony na podstawie kryteriów finansowych, administracyjnych oraz sportowych, w nowym roku sprosta również infrastrukturalnym wymaganiom związanym z uczestnictwem zespołu na poziomie 1 Ligi.  

Podgrzewana murawa stanie się wymogiem, który w trakcie sezonu 2021/22 będą musiały spełnić wszystkie kluby występujące na poziomie Fortuna 1 Ligi. W związku z tym muszą złożyć dokumentację dotyczącą przebudowy z harmonogramem prac zakładającym ich zakończenie najpóźniej do 31 października 2021 roku. 

Klub już 2 marca zamierza udostępnić część obiektu od strony ul. Wita Stwosza w celu wykonania węzła cieplnego. Natomiast 17 maja terenem budowy stanie się cały stadion. To będzie wiązać się z koniecznością przełożenie dwóch ostatnich meczów, z GKS-em Bełchatów i Arką Gdynia. Chrobry wystosował w tej sprawie pisma na chwilę obecną do Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Arki. 

Zakończenie wszystkich prac planowane jest na koniec sierpnia, co również w zależności od terminarza może wiązać się z przełożeniem pierwszych spotkań. 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#